Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én látok bele sokat vagy ez...

Én látok bele sokat vagy ez normális másoknál és elfogatható? Lehet csak hülyíti őket?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a párom(nő)és mint kiderült van neki 3 férfi barátja akikkel bár nem sokat beszél de néha szoktak találkozni...ez nem is zavarma mert vannak nők akiknek van férfi barátai..mondjuk 1 és nem 3..ő erre azt mondja hogy neki jó érzés hogy férfi barátai vannak..nem vagyok féltékeny típus de amikor ez kiderült kicsit féltékeny lettem...nem tudom milyen a kapcsolata velük de én már arra gondoltam hogy lehet hogy flörtöl velük és huzza az agyukat..nem tudom hova tenni a dolgot és a mai nap pont megláttam egy kérdést hogy egy nő bele szeretett a férfi barátjába..ne ő az de ennyi férfi barát között fenn áll a veszélye nála is..én nem tudom miről szoktak beszélni és miről tu egyáltalán egy féfi női barát beszélni..öszintén szólva zavar a dolog,nem vagyok és soha nem voltam fáltákeny típus de sokszor van az hogy nem veszi fel a telefont vagy éppen mindig kitalál valamit hogy most éppen siet valahova és hogy majd este beszélünk..néha ugy érzem ezek a barátok többet jelentenek neki mint én...és néh azt is érzem hog az egyik talán több is mint barétség ha nem is csalt meg de van valami kialakulóban..és a minap olvastam egy kérdést itt az oldalon és akkor jöttem rá hogy ő is akármikor lehet ilyen helyzetbe....


szóval mit gondoltok jogossan vagyok féltékeny vagy csak én túlzom el?


2011. dec. 29. 18:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

szóval néha úgy érzem hogy lehet hogy több vasat tart a tüzben...


bocsi a helyesírásrt de elég sz.ar a billentyüm...

2011. dec. 29. 18:26
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom Ők már jóval előbb barátok voltak mint hogy Ti összejöttetek. Van még kérdés?
2011. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ma 18:27


igen barátok voltak...de 3 férfi barát??és ráadásul az egyikről mindig áradozik hogy ő ilyen meg olyan rendes...ki a f.aszt érdekel de most komolyan??kíváncsi lennék ha én mondogatnék ilyet egy esetleges női barátomról akkor ő mit szólna..?

2011. dec. 29. 18:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Ülj le vele megbeszélni! Jogos, hogy féltékeny vagy, hiszen nem tudod, mire számíts, és mi is ez az egész. Ülj le vele higgadtan, mondd, hogy meséljen a barátairól, nem akarsz vitát, csak érdekel, hogy kik ezek, milyen a kapcsolatuk. Esetleg miután elmondta, hogy milyen barátok, mondhatod, hogy szeretnéd őket megismerni, meghívhatnátok őket ebédre, vagy valami, mert érdekel, hogy kikkel barátkozik.
2011. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

És te nem ismered ezeket a barátokat? Kérd meg, hogy mutasson be nekik. Egyáltalán mióta vagytok együtt?

Nekem is vannak fiú barátaim, akikkel szoktam találkozni, de a férjem ismeri őket, és ők is jóban vannak.

De ha nem bízol benne, akkor ott már eleve van valami hiba a kapcsolatban.

2011. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

te ismered a párodat, jobb esetben láthatod rajta, ha valami nincs rendben és másfelé kacsingat.

egyébként anyukám legjobb barátja férfi, apukám halál féltékeny is, rendesen tönkretette a kapcsolatukat apa féltékenykedése, pedig anyukám sosem csalta meg, és annak a férfinak is családja, kicsi lánya van.

azon meg h 3 férfi barátja is van, szerintem kár idegeskedni, jobb mint ha konkrétan egy lenne, így tudhatod, hogy nem másba szeretett bele, csak jóban van pár emberrel.

de szerintem tényleg te tudod, te láthatod, érezheted, te ismered a párodat:)

2011. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én jobban megérteném a féltékenységedet, ha csak egy férfibarátja lenne.
2011. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlen többre gondolni mint barátság.

Mikor összejöttem a férjemmel, nekem is igen fura volt, hogy annyi női barátja van. Eggyel különösen barátkoztak. Erre én is féltékeny voltam egy ideig, pláne mikor egy alkalommal hajnalban munka előtt hívta a lány, és panaszkodott neki a férjéről, és a délutáni találkozót beszélték meg.

Viszont én is azon gondolkodtam el amit már korábban írtak. Mi értelme féltékenykedni, hisz már régebb óta ismeri mint engem. Ha össze akartak volna jönni, már megtették volna. Ha pedig eggyütt lennének, akkor velem nem jött volna össze. Aztán pedig miután egyre többször találkoztam a lánnyal, és láttam őket, hogyan viszonyulnak egymáshoz, hogyan beszélgetnek...minden féltékenységem elszállt.

A férjemet is jobban megismertem, és méginkább megerősödött a gondolat, hogy nincs értelme a meglevő női barátjaira féltékenykednem.

Volt, hogy munkatársaim mondták ( húzni akarták az agyam ), hogy látták a férjem három nővel. Én csak nevettem rajtuk, hogy nem jött nekik össze, ezzel nem tudnak felidegesíteni:)

Tehát röviden, meg kell nézni őket egymás társaságában. Plusz meg kell ismerni a barátot is kicsit jobban, és akkor el lehet dönteni van-e ok a féltékenykedésre.

2011. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a gondolkodásmódom, mentalitásom férfiasabb az átlagnál, nekem is sok férfibarátom van. Olyan is, akivel, amikor nem volt senkik, lefeküdtünk. A férjem tud róla és nem féltékeny. Ismeri őket, és az említett barát néha még vaskosabb poénokat is megenged magának, visszautalva, hogy látott már ruha nélkül, de senki nem lát bele semmit a dologba.

A férjemmel egyszer megbeszéltük a dolgot, elmondtam, hogy igen, akkor nem volt senki se közel, se távol, hormonjaim voltak, mindenki a helyén kezelte a dolgot. Többször nem történt meg.


Közben ők is összebarátkoztak, néha ápoljuk a srác lelkét, mert amolyan playboy életmódot folytat, csak több érzelmet visz a csajozásba, mint kellene, így időnként pofára esik.


A férjem felfogta, hogy tényleg jó barát, én is jókat mondok róla - mert a barátom és barátként szeretem. Ha többet akartam volna tőle, vagy ő tőlem, akkor összejövünk, amikor egyedülállók voltunk. Ha akkor nem tettük, most miért tennénk?


Néha átmegyek hozzá, dumálunk, filmet nézünk, eszünk valamit. Ha én nem érek rá, akkor a férjem is át szokott menni hozzá, feltételezem ők se vetkőztetik le egymást.


Sőt, ha a férjem nem ér rá és valamilyen program van, néha ő ugrik be társaságnak. Egyszer borkóstolásos vidéki programra hívott minket egy baráti házaspár. Férjem nem ért rá, mondta, hogy vigyem a srácot. Egy szobában aludtunk, de külön ágyon. Beszélgettünk, meg éjjel néha felkeltem megbökdösni, mert nagyon horkolt. Amikor abbahagyta, visszafeküdtem, vagy hozzávágtam egy párnát, ha megint elkezdte.

Másnap hazajöttünk. Az ott levők, akiket addig nem ismertünk, hüledeztek, hogy de hát a férjem.... De hát a férjem felfogja, hogy megbízhat bennem. Ha meg akarnám csalni, ezer módon megtehetném, még rá se jönne. De nem akarom és pláne nem ilyen helyzetben tenném.

2011. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Csak mert a reakciódból ítélve elég fiatal lehetsz. Ha nem így van, elnézést.


Nekem is több férfi barátom van, soha egy percig meg nem fordulta a fejemben, hogy több legyen barátságnál. A mostani párommal mikor összejöttünk, már akkor is több éve megvoltak ezek a barátaim. Páromnak már az elejétől kezdve meséltem róluk, később amikor olyan alkalom volt, be is mutattam őket egymásnak. Örülök, hogy megismertettem őket, mert mára már ők is nagyon jó barátságban vannak, sokszor elmegyünk együtt beülni valahová és jókat szórakozunk. Szerintem ennek így kéne természetesnek lennie. Nem baj, ha ellentétes nemű barátai, ismerősei vannak valakinek, csak a párja tudjon róla, és lehetőleg legyen alkalma megismerni. Így talán kivédhető, hogy féltékeny legyen.

Esetleg kérd meg a párod, hogy mutassa be ezeket a férfiakat neked, és akkor megnyugszol. Remélem így lesz!

2011. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!