Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy rettegek a...

Normális az hogy rettegek a gondolattol hogy gyerekem legyen? De nem vedekezünk a ferjemmel. Orosz rulett vajon mi lesz ha megis terhes leszek? Mondjuk csak heti 1 az átlag

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 15:06
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Heti egy gumi nem nagy érvágás. Szerintem.
2011. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, hogy nem akarsz semmiképp gyereket, van ilyen. Az nem, hogy nem védekezel. Döntsd már el, hogy mit akarsz.
2011. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
49%
Lehet hogy tudatalatt nem akarsz gyereket, de tadatalatt nelkul nem banod, ha bejon.
2011. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Egy gyerek nem játék... Gondolom felnőtt nő vagy, döntsd el, hogy mi a jó isten akarsz. Mi az, hogy rettegsz attól, hogy gyereked legyen? Félsz a felelősségtől? Félsz a kiadásoktól? Félsz, hogy nem tudjátok felnevelni? Félsz attól, hogy nem neked való az anya szerep?


Ha valamelyikre is a válasz igen, akkor itt az ideje végre felelősségteljesen gondolkodni és védekezni...

2011. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

A ferjem akar es gumiban nem is megy neki.olyan gusztustalannak erzem hogy reggel is belemment most meg folyik ki.

Hogy miert nem szeretnek? Mert sokba kerül dolgozni nem akarok nem is vagyok alkalmas a munkara kenyelmes eletre vagyom ami most van es ha egyedül maradnék netalan nem tudom felnevelni ha elvennek tőlem akkor meg a szivem szakadna meg.en sajnos nagyon szegeny csaladban nevelkedtem rengeteget csufoltak mert nem volt nyaralas soha nem volt uj ruham csak turis fűtes se volt sokszor. Ezt nem szeretném egy gyereknek. Akkor szeretnék gyereket csak ha megfelelő mennyiségű vagyonom lenne vagy tudnam hogy a ferjem el meg 30 evig es tud dolgozni

2011. dec. 26. 15:28
 6/55 anonim ***** válasza:
94%

Jó vicc....


Akkor vagy ne szexeljetek egyáltalán, vagy védekezzetek. Szerintem aki így gondolkodik jobb ha nem vállal gyermeket. :))


Hihi, még mindig ezen nevetek amit írtál. :,D

2011. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
89%
Szoval ferjed gyereket akar, Te nem. Mi lesz, ha bejon?
2011. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Szóval röviden: nem akarsz gyereket mert sokba kerülne de védekezni se akarsz mert az is sokba kerülne (kefélni bezzeg tudtok...). Maximum akkor akarnál gyereket ha tehetősek lennétek és tudnád jó előre hogy a férjed még legalább 30 évig fog élni (pedig lehet hogy pl. holnap elüti egy busz, sose tudni...).


Kérdés: csak nekem tűnik úgy mintha egy gyerek tette volna fel a kérdést?

2011. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
96%

Ti nem beszéltek egymással? Nemkéne talán ezt elmondani a férjednek is? Vagy az igazán fontos dolgokról hallgattok, csak a vasárnapi menüt beszélitek meg?

Milyen kapcsolat a tiétek?!?

2011. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
95%

" Mert sokba kerül dolgozni nem akarok nem is vagyok alkalmas a munkara kenyelmes eletre vagyom ami most van "


De jó neked! :S


Én is kényelmes életre vágyom, ezért dolgozom. Sőt, én is szegény családba születtem.Se nyaralás, se ajándékok.

Jelenleg én sem akarok még gyereket, mert szeretném neki a megfelelő anyagi hátteret is megadni. Ahhoz viszont nekem is dolgozni kell, nem csak a páromnak.


A gondod az szerintem, hogy te magadat sem tudnád eltartani, nemhogy még egy gyereket.Ha jól értelmeztem, amit írtál.


Hány éves vagy? Párod fizetéséből éltek ketten?

2011. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!