Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerettessem meg...

Sára04 kérdése:

Hogyan szerettessem meg anyukámmal a nővérem pasiját?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok és már nagyon elegem van abból hogy anyukám és a nővérem majdnem minden este veszekszik a nővérem új pasija miatt.anya azt mondja azért haragszik rá mert nem dolgozik.Valamilyen szinten igaza van mert tényleg nem dolgozik de múlt héten volt munkát keresni.mikor mondjuk neki ezt akkor azzal jön hogy nem lehet vele beszélni meg bla bla bla...satöbbi satöbbi satöbbi.mindig keres kifogást...:(mivel apa nem akar bele szólni ezért mindig így megy.már nyakig vagyok ezzel.

szeretném anyuval megbarátkoztatni vagy legalább elfogadtatni vele a tény hogy a nővéremnek az a barátja és kész.de ez nem egyszerű...anyu elég kiabálós persze szeretem de egy kicsit félek tőle de azért azt is szeretném ha nyugii lenne esténként.mit tegyek ennek az érdekében?


2011. dec. 29. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szegény gyermek! Nem lehet könnyű a helyzeted.

Sajnos semmit nem tudsz ez ügyben tenni.

A nővéred pasija nálatok lakik?

2011. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11 évesen sajnos szerintem nem láthatod át igazán ezt a helyzetet. A felnőttek jobb emberismerők, és talán az a pasi tényleg nem a legjobb választás a nővérednek. Gondolom a nővéred sincs még 18, tanulnia kéne, nem pasizni. Gondolom anyukád aggódik érte.

Szerintem ne avatkozz bele a dologba, csak két tűz közé kerülnél, majd megoldják... jön majd új pasi.

2011. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem a pasi nem lakik itt hanem a szomszéd utcában.és tényleg nincs még 18 a nővérem.de ez a srác mindig itt van.még van hogy hajnali1-kor is
2011. dec. 30. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha legközelebb veszekszenek akkor rohanj közéjüg, kezdj el sírni és kiabálr rájuk hogy fejezzék be a veszekedést
2012. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!