Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kit válasszak? Tényleg...

Most kit válasszak? Tényleg olyan vészes a helyzet mint ahogy érzem?

Figyelt kérdés

2 hónapos kapcsolatban élek, tudom nem hosszú de mégis szeretem a párom. Van egy nagyon jó barátom akit már-már családtagnak tekintek. Egyikőjükkel sem szilvesztereztem még együtt és tudom, hogy mindkettőjüknek sokat jelentene ha velük tölteném az éjszakát. Mindkettőjüknek megígértem... De a barátom nem tud a páromról és nem is tudhat róla (lényegtelen hogy miért, csak nem :( ). Mindketten készülnek én meg stresszelek a választás nyomása alatt. A barátommal/barátaimmal jobban érezném magam de a párommal meg illene együtt tölteni ezt a napot hogy ne éreztessem azt hogy nem szeretem. Pedig szeretem csak tudom hogy más lenne vele tölteni ezt mint a barátokkal. Sosem volt még olyan szilveszterem amit barátokkal töltöttem volna és ballagás után, illetve a kapcsolat komolyodása után talán nem is lesz ilyen. A páromat nem mutathatom be, nem vonhatom be haverok közé. Nem akarok megbántani senkit sem. Mit tegyek?

Kérlek segítsetek :( lehet gyerekesnek tűnik de ez nekem most nagy dilemma.


2011. dec. 30. 11:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért nem mutathatod be a párodat a barátaidnak? A barátod miért nem tud a párodról? Sántít az egész történet! Szilveszterezz a barátaiddal és hagyd el a párod! Jobb lesz neki nélküled!
2011. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jó elmondom végül is bántódásom nem eshet. Csak kíméljetek meg a rasszizmustól. Meleg vagyok. Ezért nem vihetem őt a barátaim közé. Feszélyezne a helyzet.
2011. dec. 30. 11:35
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért nem vonhatod be a párod a barátaid közé? Talán szégyelled? Tényleg jobb lenne neki nélküled!
2011. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Furcsa ez az egész, és a lényeget valamiért nem írtad le. Talán azért nem tudhatnak egymásról mert mind a kettőjükhöz szorosabb viszony fűz??


Én azt javaslom, hogy tegyél pontot a dolog végére. Vagy szereted a párodat vagy nem. Válassz kettőjük között.


Nekem a barátom megértené, hogy ha a párommal szeretnék szilveszterezni, de mivel Te titkolózol ezért választanod kell köztük.


Jah, és a hazugságok előbb-utóbb mindig kiderülnek!

2011. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
"Hülye" vagy! Ha a barátaid, akik állítólag a barátaid, nem fogadják el a helyzetet, akkor nem a barátaid! Ha szereted a párod, akkor igenis tessék őt felvállalni! Ez így korrekt! A barátaid, gondolom nem tudják, hogy meleg vagy!
2011. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Így már értem.


Akkor vidd magaddal egyszerű barátként a párodat, mintha nem egy pár lennétek, ha téged ez annyira "zavar".

2011. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben a barátommal tölteném a szilvesztert.Hogy miért?milyen legjobb barát az akivel nem merem a másságomat közölni?Az nekem nem barát aki egy ilyen fontos dolgot nem tud rólam,lényegtele hogy miért nem.
2011. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Épp az imént írtam le, hogy mi a helyzet. Nem vagyok rossz lelkű. Ha a páromat úgy le.arnám ahogy ti gondolnátok dilemma nélkül választanám a barátaimat. De azt hiszem van igazság abban amit írtok. Csak ne gondoljátok hogy egy g.ci vagyok.
2011. dec. 30. 11:41
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a szilveszteri bulin kellene közölnöd a barátokkal, hogy meleg vagy és vinni magaddal rögtön a párodat is.


Ez így elég hülyén jön le, és lehet, hogy a nagy meglepődöttség miatt központi téma lesz a kapcsolatotok az este során...


Én a párommal tölteném a szilvesztert, hogy elkerüljem ezt a helyzetet.

2011. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű megmondani a legjobb barátnak ezt a dolgot. A családom sem tudja, mindannyian tudjátok hogy miért. Félek az elutasítástól csalódástól attól hogy másképp kezelnek majd. A legjobb barátom akkor is a legjobb ha nem tud róla. Talán el is fogadná ezt de nem vagyok kész arra hogy elmondjam.
2011. dec. 30. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!