Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor mi is a helyzet a...

Akkor mi is a helyzet a bizalommal? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha nem bízunk a párunkban, és arra gondolunk, hogy lehetséges, hogy megcsal, az nem jó, mert bizalom nélkül nincs kapcsolat.

De ha bízunk és azt mondjuk, hogy biztos nem csalna meg vagy hagyna el soha, akkor meg jönnek azzal, hogy mindenki ezt gondolta, akit megcsalnak és nem tudhatjuk soha, illetve, hogy hülye, aki vakon megbízik.


Akkor hogy is lenne jó?


2011. nov. 24. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Bízz a párodban, de tartsd nyitva a szemed. Vagy inkább hallgass a megérzéseidre. Te is tudod, nincs recept, aki csalni akar, csal is, aki meg nem olyan az semmilyen helyzetben nem csal, hanem leül, megpróbálja megbeszélni veled a gondjait, ha nem sikerül szakít.
2011. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne, az az időszak sem lesz jó, amíg együtt vagytok,eleve esélytelenné teszed, annak nincs értelme. Megbízol, aztán legfeljebb koppansz, és szidod életed végéig, vagy ha időben történt, nem x gyerek után, új életet kezdesz.
2011. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt írom/mondom, hogy 99%ban meg kell bízni a másikban, de azt az 1%-ot mindig fent kell tartani. Aki feltétlen bizalommal, teljes, minden felett álló odaadással szeret vkit ált. nagyot szokott csalódni.
2011. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Inkább elméleti kérdés, nem rólam van szó.

Én teljesen megbízom a páromban, de már sokszor hallottam, hogy nem szabad teljesen megbízni, mert sose lehet tudni. De azt is mondják, hogy ha nincs bizalom, az nem kapcsolat.

Kicsit ellentmondásos, nem?

2011. nov. 24. 13:12
 5/10 .:Laci:. ***** válasza:

"Aki feltétlen bizalommal, teljes, minden felett álló odaadással szeret vkit ált. nagyot szokott csalódni."


nem csak általában, mindig amikor a másik fél nem így éez és nem így gondolkodik...ha tényleg feltétel nélkül szeretsz valakit akinek mindened oda adnád, ő megcsal te mindig nagyot fogsz pofára esni és ez így lesz amíg világ a világ. ha nincs meg ugyan az mind a 2 emberben akk valamelyiknek mindig fájni fog...

2011. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A bizalom számomra sem jelenti, hogy csukott szemmel járok. És így már meg is van a válasz, mert bízok, de mégsem.
2011. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Multkor volt itt egy 29 eves p.icsa, o azt mondta erre, h hulye vagyok, mert en is ezt firtattam.

Szerencsere masok is elmagyaraztak neki, h attol h azt hiszed h ismersz valakit meg megbizol benne az keves.

Sot szerintem teljesen mindegy mit csinalsz.

Nem egy olyat lattam, h ki volt nyalva a segge a csajnak/pasinak meg is felrekurt.

Szal ez a mindketten hibasak duma is jo nagy fa.szsag.

2011. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a bizalom nem csak úgy van. Azt, hogy megbízzak valakiben ki kell érdemelni. Hiszen mikor meg ismersz valakit az először még egy vad idegen, idegenekről meg nem tudsz semmit, tehát mi alapon bíznál meg benne?
2011. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem éld az életedet, de ne legyél idióta! Ennyi.
2011. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha Szerelmes vagyok, akkor teljes szerelemmel, odaadással és bizalommal teszem. Különben nincs szerintem értelme.
2011. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!