Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak keresztapám...

Mit csináljak keresztapám eltiltott a szüleimtől, és sokszor kikészít?

Figyelt kérdés

tavaly nyáron a keresztszüleimhez költöztem az iskola miatt. a szüleim hajdú-bihar megyében élnek, én meg most pest megyében. általában 2-3 havonta meglátogatnak a szüleim. most is voltak itt karácsonykor. a keresztszüleim már öregek. a keresztapukámnak olyan gyógyszereket kell szedni, amire nem szabad inni alkoholt, de sajnos ő erre nem hallga és minden nap iszik, pár pohárral. azóta nem tud józanul gondolkozni a pia és a gyógyszer ahogy keverednek teljesen elveszi az eszét. mindig büntet, mindenben kifogást talál még ha jól is csinálom, sajnos keresztanyuba is elég sokszor beleköt. ez sajnos még nem elég. most megtiltotta a szüleimnek hogy jöjjenek, legközelebb csak nyáron találkozhatok vele, akkor is ugy hogy én megyek, se karácsony se semmikor. a keresztanyukám erről nem tud, ha szólnék neki akkor beszélne keresztapuval és akkor én szívnám meg mert tudja hogy én mondtam el. keresztanyu bármikor szivesen látná a szüleimet. megteheti hogy eltilt a szüleimtől? sokszor kikészít keresztapu mostanában, alig birom idegileg elviselni. mit tegyek?

14 éves lány vagyok


2011. dec. 30. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írjál levelet a szüleidnek,abban írd meg a problémádat,szerintem meg fogják tudni oldani,bármi van is.
2011. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress kollégiumot, még mielött rondább dolgot nem tesz veled azaz idióta.
2011. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van kollégiuma a sulinak? Ennél az sokkal jobb lenne.A szüleidtől nem tilthat el.Mindenképpen írj haza, anyudék biztosan találnak valami más megoldást.
2011. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy teheti meg! Ebbe a szüleid se egyezhetnek bele, mert akkor ott is baj van...
2011. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dehogyis,nem teheti.írj szüleidnek.vagy tegyél úgy mintha keresztanydnak nem te mondtad volna.
2011. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ő a gyámod?

Nem?

Akkor ehhez nincs jogod

Beszélj a szüleiddel és kérj segítséget a suliban is az ifjúságsegítő pedagógustól

Illetve ha lehet,mert van kérj kollégiumot!!!!!

2011. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi az h megtiltotta? felülsz egy buszra és hazamész hétvégén. ez elég abszurd helyzet
2011. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom csak téged fenyegetett ezzel.

Ne is törödj vele. Hogy is tudná eltiltani a szüleidet? odajönnek és kész.

2011. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a kollégiumot javaslom, ez nem állapot. :( A szüleid tudják, milyen körülmények között élsz?
2011. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!