Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza?

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben sokszor összekaptunk a barátnőmmel (pedig megkértem a kezét és össze is házasodtunk volna). 4 hónapja elvesztettem a legjobb barátomat és magam alatt voltam. Egy héten többször is mentem kocsmába és leittam magam (tudom hogy az nem segít) ebből elege lett a barátnőmnek de megbeszéltük és nem mentem. Meghívtak minket egy buliba ahol ittunk egy kicsit a haverokkal és volt ott valaki aki már kinézetre is idegesített, odament a barátnőmhöz és elkezdte őt piszkálni, én odaszóltam de nem ment arrébb és neki mentem. Másnap azt mondta hogy ameddig nem szedem magam össze addig visszamegy a szüleihez. Ez pont nem hiányzott de azt mondta hogy addig látni se akar. Úgy voltam hogy mindent elkúrok felesleges bármit is csinálnom mert sose lesz jobb. A főnököm kirugott mert megunta a viselkedésemet és amikor figyelmeztetett nem is mentem inkább dolgozni. Mostmár látni se akar, azt mondta hogy vége pedig nem akarta így. Én megint meg akarom kérni a kezét és összeházasodunk és minden jó lenne. Mások szerint felejtsem el (nem rosszindulatból). Nekem kell és szeretem is. Bármit megtennék érte csak jöjjön vissza. Mit csináljak vagy mit mondjak neki?

25F


2011. dec. 30. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán elmehetnél hozzá és szépen, nyugiban elmondanád neki, hogy mit érzel és tényleg komolyan gondolod, hogy összeszeded magad de ehhez szükséges lenne a segítsége.Elmondhatná most milyennek lát téged és milyen voltál mikor összejöttetek min kéne javítani (szerintem te is tudod).

És akármit vág a fejedhez nyeld le és okulj belőle.

De ez csak akkor működik ha frankón akarod és tényleg eltökélten változtatni akarsz rajta.

Egyébként a barátod elvesztése előtt más voltál?

2011. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
én megpróbálnék még egy esélyt kihajtani aztán tényleg összeszedni magam hogy lássa az igyekezetet rajtam
2011. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Teljesen más voltam. Amúgy írni akartam hogy ne nézzetek alkesznak.
2011. dec. 30. 16:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Külső segítségre van szükséged. Menj el pszichológushoz. Ezeket mind-mind a gyász váltotta ki belőled.

A nagymamám halt meg 1 hónapja. Érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, aki segít neked a gyászban.

A nagymamám halálos beteg volt, járt hozzá egy pszichológus, átbeszélte vele az egész életét. De nem is ez a lényeg. Amikor meghalt a nagymamám, elmentünk hozzá mi is. Sokat segített nekünk is.


Ha gondolod, írj privit!


Egyébként a barátnőd valószínű nem értette, hogy mi zajlik benned. Ha mégis és annak ellenére hagyott el, akkor ne kepessz érte.

2011. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ezek után nem venném el...Most kérted meg a kezét, és már az első problémánál cserben hagy?! Ez szerintem gusztustalan viselkedés.

23/N

2011. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg meséld szépen el neki, hogy mi zajlik most benned, és hogy szükséged van rá. Mondd meg neki hogy ugyanaz vagy akibe beleszeretett, és igyekszel összeszedni magad, mert ő mindennél fontosabb számodra. Ha ez nem hatja meg akkor semmi:)
2011. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez a gyász miatt volt. Ha a barátnőd nem érti meg, akkor azt mondom, hogy jobb is, ha nem maradtok együtt. Akad majd lány aki tényleg nem csak a jóban, hanem a rosszban is kitart melletted! Ez úgy tűnik, erre a lányra nem igaz.
2012. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A házasságtól nem múlik a gyász, nem lesz tőle munkád, menj dokihoz, keresd melót.
2012. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnik valami megértőnek és türelmesnek.. Biztos szeret, ha egyszer igent mondott, úgyhogy pláne nem értem, miért gondolja, hogy egy ilyet fel lehet dolgozni pár hét alatt vagy nemtom..

Biztos nehéz neki is, hogy így kivagy, meg talán attól fél, hogy elhagytad magad, hogy erősebb is lehetnél, de te meg se próbálod tartani magadat annyira, hogy ne dőljön össze körülötted minden. De még ha fél is ettől – ez nem jó eszköz. Eleve nem mondunk olyat egy frissen gyászolónak, hogy "szedd össze magad!" Meg ez az ultimátum 4 hónap eltelte után..

De nem tudom igazából, hogy ezen kívül hogy viselkedett. Én azt gondolom, biztosan próbálta valahogy tartani benned a lelket, és most belefáradt kicsit. Nem akarom egyértelműen az ő számlájára írni a dolgot, és türelmetlennek, érzéketlennek nevezni.. dehát a gyász az gyász.

És egyébként is, mi van akkor ha az ember időnként elmegy beb*szcsizni a haverokkal..

2012. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!