Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem a barátom és...

Szakított velem a barátom és tegnap küldött egy üzenetet, hogy még szeret és nagyon megható volt . De nem tudom mi lenne a helyes lépés hagyjam vagy próbáljam meg újra? L/14

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy miért szakitott veled, és te mit érzel. Általában nem jó felmelegiteni egy kapcsolatot, de azért vannak kivételek.

Ha rám hallgatsz, még nagyon fiatal vagy, inkább keress mást.

2011. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én még szeretem őt .
2011. dec. 30. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezzen ő! Várasd még! Ha vissza akar kapni, úgyis jelentkezni fog! Ha futsz utána, fenn áll a veszélye, hogy ki fog használni és neked lesz megalázó a helyzet! Nem tudom, hogy volt-e szexuális kapcsolat köztetek! Ha igen, akkor lehet, hogy csak szexelni akar veled, amíg jó neki!
2011. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kislány! 14 évesen el is zavarhatod, vissza is fogadhatod. Még semmiről sem vagy lekésve, és bízom benne ilyen kalandból lesz még legalább 20x részed. Boldog uj évet kívánok neked.
2011. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

tini hóbort hogy 1 percbe szeretem a másikba nem és szakítok

hagyd a fracba ez nem szerelem csak azt hiszed 14/l vagy

jó szót mondnak már csúszik a bugyi.

2011. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni, miért szakított veled. Ezt vedd figyelembe, mikor eldöntöd, hogy megbocsátasz-e neki. De ha igen, akkor hadd teperjen érted!! Vagy csak nincs kivel szilvesztereznie? Mert mondjuk mást akart elhívni de nem jött be? Ja, és ne SMS-ezgessen, hanem álljon eléd!!!!
2011. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!