Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes (helyesebb) lépés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes (helyesebb) lépés ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az exem elkezdett udvarolni nekem. A lényeg, hogy elfelejtette a névnapom és nem köszöntött fel.

Ezek után-meg persze sok más miatt is nem érdemel második esélyt.


Ha hív legközelebb vagy:

-Nem veszem fel neki

-Nem veszem fel, de írok neki egy smst utána, ha nem volt hajlandó felköszönteni most sem kell hívnia.

-Felveszem és elküldöm melegebb éghajlatra.


Szerintetek melyik megoldás legyen?


2011. nov. 22. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha felköszöntött volna, akkor járna az esély? Mert csak annak udvarolnak, aki hagyja. Ha nem akarsz tőle semmit, nem kellett volna hagyni. Ha mégis akarsz tőle valamit, akkor 3. variáció. Erre tuti ugrik.
2011. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék semmit. Erre nagyon tudok haragudni ha valaki figyelmetlen, bunkó és még sorolhatnám...
2011. nov. 22. 14:57
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha felköszöntött volna egy plusz piros pont. Hagytam volna, hogy tovább alakuljanak a dolgok.
2011. nov. 22. 14:58
 4/13 anonim ***** válasza:

2.variáció.

Ebből legalább látszik hogy miért nincs esélye.

2011. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért a másik kettőből látszana, hogy van még esélye?
2011. nov. 22. 15:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek után-meg persze sok más miatt is nem érdemel második esélyt. "


A felköszöntés helyrehozta volna a sok más dolgot?


Valld be őszintén, nagyon is akarod te, hogy adhass neki második esélyt, különben nem foglalkoznál vele... ha valakit lesz**rok, akkor nem foglalkozom azzal sem, hogy hogy tudassam vele a semmit!

2011. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl nagy ügyet csinálsz egy apróságból. Valószínűleg nem direkt felejetette el a névnapodat, sokminden lehetett a háttérben. Amúgy, ha nem akarsz már tőle semmit, akkor miért zavar?!

Amúgy megkérdezhetem, hogy mennyi ideig voltatok együtt és hogy mi volt a szakítás oka?

2011. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem ezt írtam, de jól esett volna. Akkor sem második esélyt adtam volna, csak tovább hagytam volna tovább alakulni a dolgokat.


Igen is fontos. Szerintem nem mindegy, hogy hogyan adom tudtára ezt az egészet. Hiszen azt sem akarom, hogy félvállól vegye majd 1 hét múlva megjelenjen egy csokor virággal, mintha mi sem történt volna.

2011. nov. 22. 15:12
 9/13 A kérdező kommentje:
Majdnem másfél évig. Nagyon sok minden közre játszott, de szerintem ez nem is annyira fontos.
2011. nov. 22. 15:13
 10/13 anonim ***** válasza:

2.variáció.

Ebből legalább látszik hogy miért nincs esélye.



Miért a másik kettőből látszana, hogy van még esélye?


Nem konkrétan erre gondoltam,hanem arra hogy legalább lássa azt hogy milyen ovis szinten vagy,hogy miért nem kap esélyt.ha van esze nem probálkozik többet.

2011. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!