Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapámat keresem, már akkor...

Édesapámat keresem, már akkor elhagyott minket, mikor pelenkás voltam, hogyan tudnám megkeresni?

Figyelt kérdés

A Vöröskereszt nem segít, mert nem háborúban tűnt el:S, és nem tudom hogy ezek után hogyan tovább?

Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm válaszotokat!

Boldog új évet kívánok nektek!


2011. dec. 31. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nem vagyok teljesen otthon a témában de esetleg anyukád tudja hogy hol van. Vagy legalább a nevét ha megmondja és elmeséli melyik környéken él akkor megkeresheted online telefonkönyv alapján vagy a tudakozóban lehet megmondják a telefonszámát de azt nem tudom biztosra. Ha más nincs akkor meg marad a jó öreg kézi telefonkönyv.

2011. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Próbálkozz azzal, hogy az eltűnését bejelented a rendőrségen. Ugyan ez nem egy "klasszikus" eltűnés, de HA megindítják mégis az eljárást és elrendelik a körözését, akkor van arra esély, hogy meglesz, de azt tudnod kell, hogy ha a rendőrség megállapítja a tartózkodási helyét, akkor veled csak akkor közli, ha ehhez az apád hozzájárul. Megkérdezhetem, hogy miért vagy rá kíváncsi? Én is kicsi voltam amikor elhagyott minket, de eszem ágában sincs megkeresni, sőt imádkozom, hogy ő véletlenül se keressen. Persze minden helyzet más. BUÉK neked is!
2011. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha tudod a nevet,hany eves, es születesi datumat(bar ez nem olyan fontos)es jo ha van rola keped,ujsagon keresztül is keresheted,meg nezz szet a neten,vannak forumok.Ha tudod esetleg hol lakott utoljara,elmesz(nem tudom ezt nalatok hogy hivjak)a bejelentkezesi irodaba,esetleg megtudod hova költözött,es onnan tovabb.
2011. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha az adatait tudod, akkor tudod a bejelentést megtenni, legalábbis annyi adatot, amennyi alapján azonosítható.
2011. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Édesanyám sem tudja hol tartózkodik, vagy csak nem akarja közölni, nem lakom édesanyámmal. Édesapám nevét tudom csak, és azt hogy milyen szakmája van! próbáltam már az internetes közösségi oldalakat, de más már nem jut eszembe!


Azért keresem, mert tudni szeretném hogy ki ő, és anya anno amíg kicsik voltunk, aláíratott vele egy papírt hogy nem kereshet minket, de azóta már nagy korú vagyok!


A válaszotokat köszönöm!

2011. dec. 31. 10:59
 6/21 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Hát csak névvel nem tudod kerestetni, meg a körülmények sem olyanok. Nekem még az jutott eszembe, hogy nem tudom mennyire gyakori a neve, de esetleg könyvtárban, levéltárban régi telefonkönyvekben rákereshetsz.
2011. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Azért elég sok embernek ez a neve, sajnos!

A régi telefonkönyveket már elő vettem, de fogalmam sincs hogy mi alapján induljak el a Nevén kívül:S . Még arra gondoltam, hogy kellene egy rendőr ismerős, mert ők hozzá férnek az adat bázishoz, és valószínűleg édesapám büntetett előéletű, sajna anno sokat ivott:( . És lehet hogy kapott valami bírságot! Más már nem jut eszembe, hogy hogyan tudnám kerestetni.

2011. dec. 31. 11:07
 8/21 anonim ***** válasza:
Rendőr ismerőst ne kérj ilyenre ha lehet. Persze szíve joga eldönteni, megteszi-e neked, de ha megnézi az adatbázisban és kiadja neked az adatot, bűncselekményt követ el. Sokan nem tudják ezt. Ne tedd ki ilyennek egy ismerősödet sem.
2011. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ja....értem. Ezt nem is tudtam! Köszönöm hogy szóltál!:)

Hát akkor ennyi...más ötletem nincsen! Lehet hogy soha nem ismerem meg?

2011. dec. 31. 11:10
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj leülni édesanyáddal és elmondani neki, hogy ez fontos neked. És ha nem is tudja hol van, meséljen el róla mindent, mindent amit tud. Mondd el neki, hogy ezzel nem azt akarod éreztetni, hogy nem értékeled, hogy apa nélkül nevelt fel, de tudni akarod ki is édesapád.
2011. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!