Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a szüleime...

Hogyan beszéljem rá a szüleimet? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szóval.Megbeszéltem a legjobb barátnőmmel,hogy szilvester alkalmából ott aludhatok náluk,de a szüleim nem engednek el.És egyedül kéne itthon lennem,mert anyukám,apukám elmennek szilveszteri bálba,nővérem,aki 1 évvel idősebb,mint én,ott aludhat a barátnőjénél.Hogyan beszéljem rá a szüleimet,hogy elmehessek,és ott aludhassak a barátnőmnél?Bocsi,hogy hosszú lett.
2011. dec. 31. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem a te szüleid írtak ki kérdést erről előbb?

ww.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamaszok__2514125-szulok-ti-elengednetek-a-lanyotok

2011. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vagy azt a kérdést is te írtad ki?
2011. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok.

2.válaszoló:nem,mert a szüleim ma még nem interneteztek.:)Gyakorikérdésekre sem szoktak jönni.:)

2011. dec. 31. 17:02
 5/14 anonim ***** válasza:
bocsi,csak azt hittem ugyanaz a kérdés,akkor szerintem mondd meg,hogy egyedül nem akarsz otthon maradni,én nem is engedném,hogy egyedül legyél otthon
2011. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát bocs 13 évesen én sem engednélek. 14 voltam az elsö házibulinál.életem elsö piálása,holtrészegre ittam magam utána évekig nem birtam ránézni.igy utolag 14 évesen sem engedtem volna hogy elmenjek.ha a szüleim helyébe lettem volna. persze a balhét kivertem volna de felnött fejjel más....25/L
2011. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
amúgyis mit csinálnál egyedül otthon
2011. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja és csak az utca aljába mentem ,de volt ott pár vonzo rosszarcu is. ha nem lettem volna épeszü fiatalon tuti belekeveredek valamibe.
2011. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja mondjuk ha csak ottalvos parti...csak a barátnöddel... akkor viszont nem értem. ha nem buli és piálás akkor elengednélek. csak nekem a piálos korszak jutott eszembe XD
2011. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
csak barátnőmmel lennénk,és nempiálnánk.Este dvd-nénk este gyerekpezsgő.:))
2011. dec. 31. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!