Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a szüleime...

Hogyan beszéljem rá a szüleimet hogy engedjék meg a modellkedést? Lent több

Figyelt kérdés
Bár sokmindent próbáltam de mondjuk több cég is mondta ! híres modellügynökségek ) hogy nagyon jók az idomaim ugye még növésben vagyok 13 évesen de igy is elég magas vagyok 164 cm. és 45kg felajánlották az ingyen portfóliót még telefonon, személyesen és beszéltek a szüleimmle de ők nem engedték de hogy mér... Majd nyáron lehet hogy már megengedik Akkor melyik céget válasszam?
2011. jan. 21. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem írtad, hogy mi közül kéne válasszunk. :D
2011. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy érted h mi közül?

Egy portfoliot szeretnék és kifutó modell akarok lenni

2011. jan. 21. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát cicám, ez nem úgy megy, hogy majd nyáron. Választani kell: vagy suli, vagy 22éves korodig esetleg csillogás, utána meg ott állsz, hogy sehol lehet. Ha ezt választod, akkor először is gyámhivatali engedély kell, mert kiskorú és tanköteles vagy. Emellett ugye bírnod kell akkor a sulit, ha kell, magántanulóként. Ja és angol anyanyelvi szinten, mellette még egy nyelv elég jól kéne, hogy menjen, kell legyen, aki elkísérget, és eleinte a külföldi utakat nem igazán fizetik teljesen, súlyos százezrek, hiába van ingyen portfóliód, az még kevés. Ha nem vállalsz el mindent, akkor buktad.

Ezek mellett gondold azért át, és még a szüleid döntenek helyetted, mire meg nem, már késő lesz.

Amúgy a kommentedre: wazze. -.-'''' Nem írtad, melyek azok a nagyon neves ügynökségek, így nem mondhatjuk, hogy ehhez vagy ahhoz menj.

Amúgy nézd meg a kedvenc manökenjeid életrajzát, szerződéseit, és ahhoz a céghez menj, mert az jó esetben hasonló karriert tud biztosítani.

2011. jan. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a 164 centi még 13 évesen is kevés, de ki tudja.Milyen ügynökségek ajánlottak neked portfoliot?
2011. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
van aki 14 éves kora után egy centit sem nő. És mi van akkor ha te sem nőssz? anyud apud magasak?
2011. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szüleim elég magasak apukám 189 anyukám 175 kb. Volt a Body Silvy modellsuli Fahshion line és Vm
2011. jan. 23. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül a VM a legjobb, bár szerintem is kevés a 164 cm, és egyetértek ez előttem lévőkkel, halgass a szüleidre!
2013. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!