Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmentek szórakozni,...

Ha elmentek szórakozni, mennyit isztok? Szoktatok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Én a környezetemben azt vettem észre, hogy mindenki arra hajt, hogy leigya magát a bulikban. Tehát nekik szórakozás=részegség. Ha elmegyek bulizni, másnap az az első kérdése a barátaimnak, hogy "És mennyit ittál?"

Ez csak nekem fura?


2012. jan. 1. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:

3 konyakmeggytől jó kedvem van. Az ivást inkább nem vállalom be :)


22/L

2012. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én nem sokat, inkább lassan megiszik egy-két vodka sprite-ot mint sok sok felest (azt amúgy sem bírom). De ez attól függ, h kikkel bulizom, mennyi idő alatt. Én is idegenkedem ettől az "igyunk minél többet" dologtól. Nekem fura is volt, mert amikor megismertem a barátom barátait, ugye ott inni kell, nem viccelek, kiöntötték nekem a piát és addig nem hagytak békén míg meg nem ittam... velük nem volt könnyű megértetni h nekem nem ez az életcélom, h hétvégente lerészegedjek, de elfogadták:)

Úgyhogy nem vagy egyedül:) 22l

2012. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bánomisén ***** válasza:
Nem iszom alkoholt egyáltalán, nincs szükségem rá. A hangulat nem az alkohol mennyiségétől, hanem a társaság minőségétől függ.
2012. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
változó. szeretek új dolgokat kipróbálni, de max 4 féle szeszes italt iszom.
2012. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én amondó vagyok olyan italt igyál ami ízlik neked. whisky energia ital ez az amit én szoktam inni a buliban.
2012. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tipikus diszkós szórakozóhelyekre nem szoktam járni, egyéb "bulikban" meg 1-3 pohár cider/bor/sangria (jó, az is bor, de az nem szőlőbor :D), max. 2 üveg sör, 2 koktél vagy max. 2 tömény (mondjuk pálinka, a többi töményet nem nagyon szeretem)... vagy ha keverem a piákat, akkor egy-egy korty vagy kis pohár (akkor meg attól függ, mi van, és abból mit szeretek egyáltalán... bor, pezsgő, Martini).
2012. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretek. Hangulatjavításnak? Azért megyek szórakozni, hogy jó hangulatom legyen, nem kell hozzá semmilyen szer.


Épp ezért nincs annyi barátom, mert csak hasonszőrűekkel járok el, és manapság alig akad, aki nem iszik.

2012. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Maximum 1-2 sör vagy 1-2 pohár vörösbor mert ez a kettő alkohol ami egyáltalán ízlik,mindent mást utálok. A részegek is irritálnak a beszámíthatatlan viselkedésükkel meg azzal az idegesítő macerálásukkal.

17/L

2012. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem iszom le magam soha. Minek? Az aztán nagy buli, hogy az ember félig azt se tudja, mit csinál, aztán másnap fejfájással ébred.


De ha elmegyünk vacsorázni, akkor egy-két pohár finom bor az étel mellé jól esik.

2012. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hááát, először is megvacsorázom rendesen, és eleve iszok előtte - csapvizet. Így aztán részegség nem lesz, ha odafigyelek, legföljebb becsípek, az még elmegy, bár azt sem szeretem.

Volt olyan idő, amikor ha nagy ritkán kimozdultam, olyan kéthavonta, akkor berúgtam, de elég volt három ilyen alkalom és elment tőle a kedvem... Azóta az van, hogy két korsó sör, esetleg még egy pohár, az elegendő.

Vagy 2 cent tömény és 1 korsó sör. Ilyesmi.

A vodkanarancs látványától azóta rosszul leszek, szerencsére. Bele sem kell nyalnom.

Kezd nekem is fura lenni, hogy arra hajtanak sokan, hogy leigyák magukat... Sajnos én sem vagyok szent, de tisztán emlékszem, hogy sosem arra céloztam, hogy részeg legyek - viszont egy idő után becsavarodok és nem figyelek oda. Ezért kell előre meglépni a dolgokat, nehogy később...

Sőt, lenne egy történetem - de inkább nem, előbb megemészteném. Én csak részese voltam egy szórakozás = tombolás = részegség esetnek, de nagyon megviselt az egész, pláne, hogy rosszul sült el végül - de az illető azóta sem tanult belőle.

2012. jan. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!