Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem tényleg nem...

Szerintetek nekem tényleg nem lehet már eljárnom szórakozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arról van szó hogy elég fiatalon 17 évesen teherbe estem és úgy gondoltam vállalom a gyereket aki az életem értelme!Viszont szétmentünk a párommal a fiam most 3 éves én 20 éves vagyok!Szóval havonta 2-szer el szoktam menni hétvégén szórakozni!Ekkor a gyerekemet vagy anyukámra vagy a testvéreimre bízom de csak egy éjszakára!Ezért mindig a fejemhez vágják hogy csak a bulin jár az eszem a gyerekkel nem foglalkozom,és ha már megtartottam akkor ne is menjek sehova!De én foglalkozom vele tudom hogy akkor kellett volna gondolkodnom mikor nem védekeztünk de ez már megtörtént és én még fiatal vagyok most élem életem legjobb éveit!Tudom Anya vagyok de attól még nekem ezt nem szabad?
2011. aug. 3. 16:13
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
87%
Szabad, csak tudod sem anyádnak, senm nővérednek nem köetelessége a te gyerekedre vigyázni.
2011. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
50%
lehet még várni kellene vele kicsit még nagyobb lesz. lehet ezé nem nézik el neked. mert másra bízod.
2011. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
65%
kéthetente mi a f*sznak?? Ezért nem kell valóban 17 évesen gyerek. ÉN most 22 vagyok, eddig végig buliztam amjdnem midne hétvégén, most két havonta egyszer ha eljárok .Sztem nagyon is nem kéne kéthetente buliznod, dehát ezek szerint még te is csak egy gyerek vagy.
2011. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
86%

dehogynem szabad! jó dolog kicsit kikapcsolódni.

csakhogy nagyon nem ildomos az anyukánk, testvéreink nyakába sózni a gyereket. nem biztos, hogy örülnek neki, ha rájuk van kényszerítve a felelősség.

ilyenkor vegyél fel babysittert.

ha nincs rá pénzed, ne menj szórakozni.

2011. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
64%
Havonta 1-szer vagy 2-szer nyugodtan elmehetsz, a gyerek úgyis alszik, valószínűleg észre se veszi.De mindig ő legyen az első, ne lódulj át a ló túloldalára.
2011. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
94%

Hát azért két hetente szerintem bulizni járni, több már egy kis lazításnál.

Esetleg, ha ritkábban mennél,akkor szívesebben vigyáznának rá!

2011. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szabad. Bár én évente jutok el ennyiszer szórakozni maximum.
2011. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
utolsó 16:20al értek egyet.
2011. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
vagyis utolsó előtti 16:20al
2011. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
1.nek van igaza
2011. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!