Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha a párok...

Miért baj az, ha a párok külön mennek szórakozni?

Figyelt kérdés

Az olyan elképzelhetetlen, hogy nem csalják meg egymást? Itt szinte csak azt olvasom, hogy ha a párom nélkülem megy el akkor biztos, hogy megdug valakit.

Miért ez az általánosítás? Mi párommal külön is járunk szórakozni, nem vagyunk összenőve nekem is kell hogy külön szórakozzak, neki is. És még nem volt megcsalásos incidens. Megbízok benne és szeretem.


2011. júl. 22. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha néha nem gond, de ha állandósul, megvan rá az esély, hogy mással megismerkedjen. Én is elmentem ritkán nélküle, de egy idő után nem akartam, inkább vele buliztam.
2011. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi is mindig külön mentünk szórakozni, nagy ritkán elcipeltük a másikat is :) Sokkal jobban ment mint azoknak a barátnőimnek akik folyton csak a drága párjaikkal mentek..

(nem amiatt mentünk szét, megcsalás sem történt)

2011. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez nálunk is így van, mint nálatok. És köszönjük szépen megvagyunk.
2011. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Mi is külön szoktunk menni:) és nincsen semmi gond a kapcsolatunkban! Ő eljár pókerezni nélkülem énm,eg nélküle csaajokkal bulizni..nincs ebben semmi baj sztem nemvagyunk összenőve kell külön élet is :D nem mindig egymás nyakán lógni:)) és megcsalád még sosem volt...fő a bizalom nem??:) hameg megcsal akkor inkább most és kirakom a szűrét minthogy 2 gyerek után :D
2011. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magából és a saját párjából indul ki :D Csináld úgy, ahogy neked tetszik!
2011. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Igazából én se bírnám elviselni, ha a barátom nélkülem megy diszkóba vagy egyéb szórakozóhelyre. Mondjuk eleve nem jövök össze ilyen beállítottságú fiúkkal mert én teljesen más körökben mozgok... Bizalom ide vagy oda, kicsit többet iszik a kelleténél, vagy haveroknak akar menőzni és máris megvan a megcsalás. Nem akarom meggyanúsítani a párodat, most mégis ezt teszem. Attól, hogy még nem jutott a füledbe, hogy megcsal attól még megcsalhatott. Azt viszont tudom és elfogadom, hogy nem minden pasi disznó, de a legtöbbjük mégis az.
2011. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nah hát meg ez, a nőkre is igaz:)
2011. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az aki nem hagyja a párját szórakozni úgy hogy nem ül a nyakán állandóan, az önmagában nem bízik.

10 éve vagyok a párommal, általában külön járunk bulizni, semmi gond nincs....

2011. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
ha valaki így áll hozzá a dolgokhoz, hogy ugyis megcsal nagyzolásból akkor nem csodálom ha összevissza csalják....fő a bizalom ha nem bízol a párodban akkor eléggé gyér kapcsolatod lehet...
2011. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ismerek olyat aki mindig együtt jár a párjával..nah had ne mondjam azt se tudja a srác hogy meneküljön a csaj elől mert egyfeszt a nyakán lóg..nemhagy neki teret.......
2011. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!