Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lányotokat meddig és...

18 éves lányotokat meddig és hova engednéd el szórakozni?

Figyelt kérdés
Ha el akarna menni a Balatonra több napra,a barátaival,akkor elengednéd?És Budapestre,a Sziget fesztiválra?Olyan veszélyes az a nagy város,sok a bűnöző,meg a gyilkos,ki tudja,milyen emberek szaladgálnak az utcán éjszaka.Annyira féltem.
2011. aug. 8. 22:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Bárhova és bármeddig.


FELNŐTT!!!

2011. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Én 17F vagyok. Most voltam nyáron haverokkal a Balatonon. Oda ha jó a társaság elengedheted nyugodtan.

Sziget fesztivál már kicsit húzósabb. Egy nap még oké, de több napra...

2011. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralni a Balatonra elengedném, a Szigetről lebeszélném.
2011. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Telefonon tartsd vele a kapcsolatot ha elengeded, de ne félóránként hívd. Egy nap max. 2szer. Reggel és este. Úgy te is megnyugszol, és ő is nyugiban lesz.
2011. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Nekem a lányaim igaz még kicsik 5-8 évesek,de előre félek hogy mi lesz ha "nagyok" lesznek!Már nem tudod bezárni,hiába tiltanád elöbb-utobb azt érnéd el hogy nem mondaná el! Igy legalább elmondja hova megy!:)
2011. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Az csak egy dolog, hogy félted...de azért nagyon ne mondd ezt neki, mert bűntudatot keltesz benne és téged fog hibáztatni ha mondjuk nem megy el...saját tapasztalat. Budapesten se ölnek meg mindenkit, hülyeség ez a sok a gyilkos szöveg. Ha kirabolják akkor meg majd tanul belőle. Amúgy meg nagykorú, oda megy ahová akar. Én is voltam már barátokkal több napot Balcsin mikor még 18 sem voltam aztán mégis túléltem. Úgy ahogy még nagyon sokan rajtam kívül...
2011. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen megbízható,meg is bízok benne,és rendes,nem cigizik,nem drogozik,ha iszik is,mindig tudja hol a határ.Én a többi emberben nem bízom,ebben a mai világban már sose lehet tudni.....
2011. aug. 8. 22:20
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
18 éves = Felnőtt... Azt csinál amit akar... Ha van esze nem kerül bajba. 18 évesen max anyagilag függ tőletek.
2011. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
18 éves! FELNŐTT! ahova akar, akármeddig. tud vigyázni magára.
2011. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Hát, ha tizennyolc évesen még kéretőznie kell és te fenn is tartod a jogot, hogy ne engedd el, nem csak bejelentésről van szó, hogy ide-oda megyek, akkor ne nagyon csodálkozz, ha a töke tele lesz azzal, hogy az anyja úgy kezeli, mint valami kölyköt és elköltözik a pcsába előbb-utóbb.
2011. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!