Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok nem...

16 éves lány vagyok nem szeretnék a szüleimmel lakni hanem a barátommal mert egyszer nagyon jó fej az anyám egyszer meg nagyon rossz kiszámíthatatlan. A kérdésem végtére pediglen az lenne hogy hány éves koromig vagyok köteles a szüleimmel lakni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
18 eves korodig kiskoru vagy, es ez ido alatt a szulo felel erted.
2012. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
*felelos
2012. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korodig a szüleid rendőrrel is hazavitethetnek.
2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy meg majd a pasid is lesz rossz fej ám néha, szóval azért ne vágd el magad Anyuéktól, mert lehet még szükséged rájuk...
2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

a vér nem válik vízzé, ám egy barát igen..


ez jusson majd eszedbe akkor, amikor vége lesz a kapcsolatodnak s a barátodra nem számíthatsz.. -és lehet már a szüleidre sem..- (ergó két szék közé, a padlóra kerülsz..)



viszont a szüleidre mindig számíthatsz.

2012. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korodig. Egyébként mi arra a garancia ha a barátodhoz költözől hogy ő mindig jó fej lesz. Mindenkinek lehet rossz napja.
2012. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszed mindig mindenkinek jófejek a szülei? Ezért akar elköltözni a kislány a barátjához... Bocsi de nevetnem kell. Idáig ki nevelt fel, a barátod? Amúgy meg mit is csinál anyád tulajdonképpen?

18/L

2012. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

"a vér nem válik vízzé, ám egy barát igen.."


- Aha persze. Hány olyan család van ahol a szülők isznak vagy/és verik a gyereket? :)

- Figyeld, még ilyet is hallottam: a világrahozott gyerekét megölte! (kuka stb. stb.)


"ez jusson majd eszedbe akkor, amikor vége lesz a kapcsolatodnak s a barátodra nem számíthatsz.. -és lehet már a szüleidre sem..- (ergó két szék közé, a padlóra kerülsz..)

viszont a szüleidre mindig számíthatsz."


- Mi? Lehet már a szüleidre sem, viszont a szüleidre mindig számíthatsz? Egyébként nem így van, nálatok lehet, örülök is neki. Ha meg a szülőkre mindig lehet számítani akkor nem fogsz két szék közé, a padlóra kerülni.

2012. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ok, beleegyeznek, hogy elköltözz, de mondjuk olyan kikötéssel, hogy anyagilag nem támogatnak. Akkor erre mit lépsz?

Meg az is számít, hogy milyen erős a kapcsolat? Hol laknál? A barátod családjánál vagy albérletben? Így is úgy is anyagi kötelezettséggel jár.


Szerintem jobban jársz, ha otthon maradsz, amíg lehetsz. Anyuddal kerüld a konfliktust.

Mellesleg tinédzser vagy még, most van a lázadó korod.

2012. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!