Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, vagy inkább...

Elmondjam neki, vagy inkább ne árnyékoljam be anyu "boldogságát"?

Figyelt kérdés

Anyuék elváltak, új pasija van, aki már velünk lakik, de a pasi iszik, amit anyu is tud, nem sokat, meg nem tajt részegre, de iszik minden nap (sokat).

Nos, tegnap megtudtam, hogy minden reggel majdnem egy órát kocsmázással tölt, amit mi eddig nem tudtunk, de már mindenki erről bezsél. Elmondjam anyunak, vagy inkább tudja meg pletykából?

Amúgy a pasi utál engem, és mivel igy áll velem szemben én sem táplálok iránta pozitiv érzelmeket.


2012. jan. 2. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Alapból nem költöznék olyan férfihez, akivel a gyerekem nem jön ki.

Ez ma már a második kérdés, hogy egy nő még a második pasiját sem tudja megválasztani.


Nem hiszem el egyébként, hogy ha mindenki erről beszél, akkor anyukád nem tud róla.

2012. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

még egyszer mondom: én tegnap tudtam meg, mivel többet forgok társaságba előbb tudtam meg, de idő kérdése, hogy ő is megtudja.

A kérdés? várjak, vagy tőlem tudja meg?

2012. jan. 2. 16:54
 3/6 anonim válasza:
mondd el neki inkább te.
2012. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd el anyukádnak.
2012. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond el ,de óvatosan,mert ha a pasival nem kedvelitek egymást,nehogy azt higgye anyud,hogy rosszindulatból akarsz kavarni.
2012. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

elmondhatod,de szerintem nem oszt-szoroz semmit.

anyukád valszeg az a típus,aki ennyivel is beéri,vagy ennyire van lehetősége.

szerintem nem lesz semmi ha elmondod,mert örül,hogy van egyáltalán valakije.

ha nem ilyen,akkor meg úgyis kiderül mit fog reagálni rá.

2012. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!