Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak.En. kérdése:

Miert akarjak elvenni a boldogsagat a baratai? Önzöseg, feltekenyseg? Az igaz szerelem atveszel mindent?

Figyelt kérdés
A parommal majdnem ket eve vagyunk együtt. Akkoriban fogalmazzuk ugy egy ,,nagyon rossz,, tarsasagbol huztam ki. Persze en sem voltam olyan kifejezetten szerencsesben. Elsö talalkozasnal felfigyeltünk egymasra es mire hazamentem mar lattam interneten, hogy minden lehetseges kapcsolatot probal velem letesiteni. Elkerte a telefonszamomat es ezutan egyre jobban meg ismerkedtünk. Elöször szinte legjobb baratok voltunk, majd közelebb kerültünk. Miutan egy komoly kapcsolatba leptünk , meg tudtam egy betegsegröl ami öt erinti. Ezzel a betegseggel joismeretsegem van amiatt, hoyg az egesz csaladomban feltüntek sziv problemak es en is örököltem. Tudtam, hoyg nehez lesz amit teszek de meg kelletttennem. Fel tettem egy nagy kerdest. Vagy ez az elet alkohollal es… vagy en. Ekkor ö ravagta hoyg ne de ö sem gondolta akkor ez milyen nehez lesz. Rengeteg veszekedes es mindne ehhez hasonlo követte a következö fel evet. Meg ismerhettük egymas leg szörnyübb oldalat. De megis ez az idö miota együtt vagyunka leg csodalatosabb az eletünkben. Es midnne egyes veszekedesünknek egy szoros öleles volt a vege. Engem valasztott. Mara mar erti hoyg nem akarom elvesziteni es emiatt tetem fel a kerdest,. Erti es tesz erte, hoyg nekem ne fajjon. Akkoriban persze a baratokat nem neztek ezt jo szemmel. Baratok. Igen, baratok. Lehet öket annak nevezni amikor fele pontosna tudta abetegseget es senkinem fogllakozott vele tessek igyal stb… Beteg az orvos sem biztositott tul sok evet ha folytatja. Ezek nevezzük baratoknak? Akik cska kihasznalnak mer van penzed..mer van hazad…zeket en alkoholista koldusoknak nevezem. De nem is ez a lenyeg. Mesebeli eletünk volt. Csodalatos volt együtt. Aztan en kiköltöztem egy evre külföödre a nyelv erdekeben . Nyelvvizsga erdekeben. Celok, mindig si fontosak voltak az eletemben. Ezzels zemben a paromak csak azota vannak miota velem van. Most hogy itt vagyok. Ujra összeül ezekel an agy baratokkal. Ugyan nem iszik es semmi mas max neha napjan egy sört vagy egy felest de zat nem tiltom. Nem szabhatokmeg mindnet. De egyre jobban za megy en azt erzem hogy van benne egy erös utalat. Az hogy a baratai elfordultak töle esa az hoyg ott hagytam en is. EZt uyg kjekll elkepzelni hoyg havi kettöször otthonvagyok vele de persze teljesne mas mint volt. Hibaztatom mgam hoyg akkor nem gondoltam rank talan. De most rettegek attolhogy esetöleg a barati befojasara ujra ugyn ott fogunk tartani. Elfegyzett , tudom hogy szeret es csillog a szeme amikor ujra lat essenki sem kell neki. De mikro nem vagyok.. Azt hiszem tulsagosan sebzehetö es befolyasolhato.. LEgszivesebben megölnem minden baratjat..
2010. dec. 4. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Látom te sem voltál ott a nyelvtan órákon...
2010. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
külföldről ír gondolom azért nincsenek ékezetek...
2010. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a boldogságát akarják elvenni és nem is féltékenyek,csak hiányzik nekik a párod..Gondolom amíg te külföldön voltál ő egyedül és így megint jött a megszokott társaság akik felviditsák
2010. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12:08-as,nem az ékezeteken akadtam ki...
2010. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!