Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve nem láttam a lányom,...

Egy éve nem láttam a lányom, /nem az én hibámból/, fizetem a tartásdíjat rendesen. ELÉG VOLT. A lakás fele az enyém, abban sem voltam 4 éve. Mi van, ha nem fizetem a megítélt 25000-et, csak pl.15432? Miért mindig az apa szív? Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A megítélt összeget fizetni kell tartásdíjra. A lakás fele az más dolog. Arra adj be kérelmet, hogy igényled a felét.
2012. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Javíts ki ha tévedek, de a gyerek legyártásában te is aktívan részt vettél, ezért kutya kötelességed támogatni, amíg szükséges. Tök mindegy, kit hibáztatsz.


Az, hogy a lakásügyet nem rendezted el a volt feleségeddel, az megintcsak nem a gyerek hibája.


Úgyhogy fizess szépen, mert az neki jár.

2012. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
plusz kérj a bíróságtól láthatást.
2012. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérj láthatást, próbálj megegyezni, hogy a gyerektartás kiváltsd a lakás felére.
2012. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. ha nem láthatod a gyerekedjelentsd a gyámügyön és kérj felügyelt láthatást.

2. vagyonmegosztás Gondolom a bíróság hozott egy határozatot az exednek ki kell fizetnietéged, vagy bérleti díjat fizet a lakásra.... hajtasd végre a határozatot

3. ha a gyerektartást csökkented te szívodmeg, mert gondolom a felelséged azonnalmegy a gyámúgyre

2012. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,mért nem láthatod a gyereket. A láthatáshoz jogod van,ha fizeted a gyerektartást.
2012. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom, hogy van megszabott láthatási idő, csak a másik szülő önmegvalósít és nem engedi a láthatást. Rendőrség, de komolyan, menj oda és ha nem adja oda, akkor hívj rendőrt.


A másik, hogy tart még a vagyonmegosztási per, vagy lezárult?

Ha vége, és meg van ítélve,hogy fizesse ki, akkor jelentsd, hogy nem fizet.


Ne hagyd magad.

2012. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Akkor is lenne láthatási joga, ha nem fizetné a gyerektartást. A kettőnek egymáshoz semmi köze. A gyereknek szüksége van az apjára.
2012. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi idős a gyerek, de ne a gyereket szivatsd azért, mert az anyja megakadályozza a láthatást (ha ez van mögötte, nem írtad, csak találgatok). A gyerektartás a gyereknek jár, hogy legyen miből enni, inni, ruházkodni, cipőt venni, bérletet venni. Jó, hogy a lakás fele a Tiéd, de azért ne a gyereket büntesd, a lakás felét ugyanis nem tudja megenni, felhúzni, stb.

A helyi családsegítő szolgálatokban van láthatási ügyelet, ott mindenképp találkozhatsz a gyerekkel, ha máshol nem megy. Ezt nem tilthatja meg az anyja sem.

2012. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
valszeg már új apukája van,azért vagy letiltva.
2012. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!