Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 12 éves leszek (február...

Lassan 12 éves leszek (februárban) és szeretnék, vagyis nem szeretnék. De nem ártana anyával a, , női dolgokról" beszélgetnem. Hogyan vághatnék bele? Ti hogy beszélgettettek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! nálam is anyummal már picit beszélkedtem...de nem úgy kettesben... meg úgy az nem volt olyan igazi beszélgetés... de megfogom próbálni! :D
2012. jan. 2. 19:54
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Édes vagy:)

Állj elé és mond meg, hogy szeretnél beszélgetni vele. Reméljük fogható lesz rá...

2012. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. jan. 20. 19:21
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is állj simán elé, hogy Anyu, mi az a menstruáció nekem miért nincs még? Énnekem az volt az első kérdésem, hogy Anyu neked mikor jött meg először? Mikor állt be? stb. Csak sajna Anyu akkor kicsit prűd volt nem lehetett ilyesmiről beszélni... Maradt az osztályfőnök, érettebb ismerősnő.

23/N

2012. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!