Hogyan fogjak neki?

Figyelt kérdés

Műveltebb szeretnék lenni. Jelenleg passzív féléves egyetemista vagyok, mondhatni, hogy van sok szabadidőm, művelődni, kultúrálódni szeretnék. Hogy lássak hozzá? Mit tudtok ajánlani? Szeretnék minál több általános tudást elsajátítani :)

19/L


2012. jan. 2. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvtár.
2012. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy fogj neki,de én a következőt szoktam csinálni.

Engem érdekel a történelem,és történelemből úgy művelődöm,hogy elkezdek egy hírességet.Pl: Valamelyik nap Egyiptom érdekelt,így elkezdtem Szenahtenré Ta-aa -val a történetet olvasni. (az ókori egyiptomi XVII. dinasztia fáraója, a XVIII. dinasztia ősapja) majd tovább folytattam az utódaival.Így olvasgatva eljutottam II.Ramszesz fáraóhoz,majd további utódaikhoz..Nagyon sok mindent megtudtam,és nagyon jó olvasni róla. Ugyanezt csinálom a tudománnyal is.Elkezdtek egyet,és folytatom tovább.PL.Elkezdtem a nobel díjas fizikusokkal,majd az összes fizikus életét,munkásságát olvastam..Majd jött a biológia,festészet,matematika stb..

2012. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a honfoglaló is egy jó módszer :)


[link]


Nekem ez a kedvenc internetes játékom :) Üdv!

2012. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!