Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a Nővéremmel?

Mit kezdjek a Nővéremmel?

Figyelt kérdés
23 éves a nővérem és van egy 3 éves kisfia. A kisfiú apja egy alkoholista szemét láda, nem dolgozik csak elissza a családipótlékot amit tesóm kap a gyerek után. Nagyon agressziv, engem már majdnem megakart ölni, azóta nem is engedem be a házba. Csőves, nincs hol laknia, mig a tesóm a gyest kapta ami majdnem 40 ezer forint addig albérletben laktak, de amikor lejárt a gyes vissza költöztek a szülöi házunkba, ahol én is lakom, és a tesómnak is meg nekem is ugyan annyi részünk van. Viszont mikor ők nem laktak itt teljesen felújitottuk a párommal a házat. Pár hónapja lakik itt, de nem csinál semmit. nem lehet megmaradni a szobájukba olyan büdös van, nem képes takaritani sehol, nem képes, mosni, de még elsem mosogat. egy forintal sem száll bele a számlákba. Én heti 5 alkalommal 15 órát dolgozok. Hulla fáradt vagyok mikor haza érek és erre jövök haza...nem birom már...amikor mindig szóvá teszem csak veszekedés a vége. Megmondtam neki hogy nincs dohányzás a házba (én nem dohányzom) és haza jövök a munkából tiszta füst van...elegem van!! nem birom. Elküldeni nem tudom, mert ugyan annyi részünk van...nem tudom mit csináljak..ötlet??
2012. jan. 3. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Közös vagyon megszüntetése?

Ha eladjátok a házat akkor ki-ki mehet a maga útjára.

2012. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem csak mi vagyunk tulajdonosok. A nagymamám még él, de ő hátul egy külön házrészben lakik, övé a fele ház. Elől meg anyukámé a negyede a másik negyeden meg ketten osztozkodunk a tesómmal. Anyám elköltözött a párjához miután Apukám meghalt. Én nem vagyok jóban vele, pont ezért mert ő is olyan mint a tesóm...:(
2012. jan. 3. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy vedd meg a részét..
2012. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tiszta szégyen az egész lány...állandoan koszosan jár, ugy hordja a gyereket is , mint valami utolsó roma...állandoan engem állitanak meg az utcán, hogy miért ilyen a tesóm. Ég és föld vagyunk. Én legalább adok magamra...van munkahelyem, ő meg még soha életében nem dolgozott...
2012. jan. 3. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod kifizetni a tesód részét,ha eladni sem tudjátok a lakást(ezt ahogy olvasom nem tudjátok megtenni) Akkor vagy eltűröd tovább,hogy ilyen a tesód,vagy elköltöztök.

Nem tudom,hogy éltek egy fedél alatt,de esetleg szakemberrel meg lehet oldani,hogy villany,víz,gáz,csak a ti elkülönített részeteken legyen.Az ő része külön számlákkal menjen.

2012. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látsz esélyt arra, hogy ez a kényszerű együttélés javuljon? Ha IGEN a válaszod, csak akkor érdemes beszélni a problémáról. Ha NEM a válaszod, akkor teljesen fölösleges arról beszélned, mi a gond a nővéreddel. Le kell lépnetek mielőbb, ahogy anyád is tette. Zárjátok le a szobádat, és keressetek egy albérletet.
2012. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!