Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nővéremmel?

Mit csináljak a nővéremmel?

Figyelt kérdés
annyira bunkó! de csak velem és az anyámmal. és tök kikészít. azt csinálja hogy lop tőlem pénz,sminket aztán mikor kérdezem hogy elvette-e akkor letagadja de látom hogy ott van a kezébe akkor elkezdem oltogatni hogy mekkora egy hazudós disznó aztán ő is mondja rám utána mikor hallja hogy apám bejön akkor elkezd sírni hogy ő az áldozat. meg azt csinálja hogy kb. reggeltől estig csicskáztat hogy csináljak neki kaját persze nem köszöni meg... aztán mikor ott van az apám akkor meg hangosan kérdezi tőlem hogy én kérek-e ebédet mert hogy ő éppen most főz és szeretne megkínálni. 14/L és a nővérem 16/L és lécci ne írjatok olyat hogy vegyem fel hangfelvételre és mutassam meg apámnak meg ilyen hülyeségetek.
2011. dec. 27. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

ne türd ezt

ne csináld azt amit mond

édesanyád meg vágja pofon mert megteheti

2011. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem teszi meg. mert anyámat is verték mikor kicsi volt és nem akar olyan lenni. hát én most már kb. nem csinálok meg neki semmit de akkor elveszi vagy ha kaját nem csinálok akkor meg direkt felzabája az egészet hogy nekem már ne jusson.
2011. dec. 27. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:

A nővéred egy szemét, és meg kellene fékezned, mert ez csak egyre rosszabb lesz. Ne félj tőle, vágd nyakon, ha árt neked, akkor is, ha el tudja játszani a jó kislányt mások előtt, hogy tudja, nem packázhat veled akkor se, ha ezért téged igazságtalanul megbüntetnek.

Amúgy ami nem öl meg, megerősít. Sok sikert.

2011. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amuy édesapád nem érzékeli az ilyen dolgokatmeg ahogy az elöző irta vedd kezedbe az irányitást
2011. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem olvass be neki ott mindenki előtt és akkor a többiek rájönnek milyen bunkó és hogyha szerencséd van akkor elgondolkozik hogy mit csinált és talán még bocsánatot is kér (de ahhoz nagyon nagy mázli kell).
2011. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!