Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan házaspárok akik...

Vannak olyan házaspárok akik ennyire tökéletesek? Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Egy ismerős házaspár: 18 volt a nő, 20 a férfi mikor összejöttek. 5 év múlva házasság, aztán jött egy kisfiú, majd egy kislány 3 év korkülönbséggel. A pasi is nagyon jóképű, a nő is szép arcú, kedves, még olyan is mint akik hasonlítanak, szóval összeillenek. A gyerekeik a jó külsőt örökölték, nagyon szépek. Jól keres a férj,van egy hatalmas szép házuk, autóik, szeretik egymást, tökéletesek együtt. 33 és 35 évesek most. Van aki ennyire szerencsés hogy ennyire összejöjjön minden, vagy ez csak külsőség?
2012. jan. 3. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Ritka szerencse. És sajnos nem biztos,hogy mindig így lesz. Jó lenne körülöttem is néhány jó példa :D
2012. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Van ilyen. Remélem.
2012. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 bánomisén ***** válasza:
89%
Van, aki ennyire szerencsés. Bár szerintem a szerencsének ők is besegítettek az egymással való viselkedésükkel :-)
2012. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Odafigyeléssel és tisztelettel lehet normális életet élni. Egy csomó ismerősöm már 12-15 éve házas.
2012. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát én őket mindig egy "kis" irigységgel figyelem, mert annyira jól összepasszolnak. Alapvetően a férjbe kiskoromban "szerelmes" voltam, mert már akkor tetszett, és most is ha találkozom vele hát, csak nézem hogy jesszusom :D

A nő meg olyan akire azt mondom hogy " de jó lenne olyannak lenni mint ő" mert ő meg olyan szép. És nem beképzelt, hanem egy egy szép arcú, jó alakú, intelligens, kedves nő. És nem mellékesen ilyen jóképű férje van, akiről kb álmodoznék...Meg ami a legfontosabb hogy ennyi év után is még együtt vannak, se megcsalás se semmi, csak a szeretet. Tehát nálam ők a tökéletes házaspár.

2012. jan. 3. 15:39
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
szerintem nem lehet ez csak színészkedés a külvilág felé.
2012. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Persze, hogy vannak, én is ismerek egy ilyen párt. Számomra is ők a követendő példa. A nő az egyik barátnőm, igazi példakép számomra, pedig 2 évvel fiatalabb nálam. Mindenben tökéletes, szépségben, ápoltságban, jóízlésben, alakban, viselkedésben. A férje is egy álomférfi. Igaz, lakásban élnek, de szerintem pár év múlva vagy házba költöznek, vagy luxuslakásba. A kislányuk is gyönyörű, jólnevelt. Imádják egymást hárman.
2012. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Igen, vannak, csak sajnos ritka. Szerintem ez tök jó, én örülök hogy vannak ilyenek tényleg. :)
2012. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

Az én szüleim házassága ilyen volt, 30 éven át. De már nem..egyszer minden jó véget ér.

15/L

2012. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Még ha nem is néznek ki "tökéletesen" a párok, vannak ilyenek. Hosszú évek munkája szerintem, hogy megtanulják, mikor, hogyan kell viselkedni a másikkal, hogyan kell kezelni bizonyos helyzeteket. Úgy gondolom, hogy ha van elég szeretet/szerelem, akkor a nehezebb éveket könnyű "túlélni", főleg ha mindkettejük személyisége olyan, akivel öröm együtt lenni, még a nehéz időkben is. Utána meg tudják értékelni a boldogságot.

Szerintem a szerelem a megoldása mindennek. Nálunk akármekkora veszekedések voltak is, soha meg sem fordult egyikünk fejében sem, hogy abbahagyjuk.

2012. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!