Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki olyan helyzetbe...

Van itt valaki olyan helyzetben, hogy a férje/párja állandóan csavarog? Vagy volt már dolgotok csavargó típussal?

Figyelt kérdés
Csak olyanoktól kérnék választ,akik tapasztalatból beszélnek és ezáltal tudnak tippeket adni,kinek mi volt hatásos illetve mivel lehet az ilyen embert jobb belátásra bírni...stb
2012. jan. 3. 19:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de sajnos tanácsot adni nem tudok, nekem nem sikerült. Utólag jobb ez így. Akit meg kellene győzni arról, hogy a családja mellett a helye, mert ezt magától nem érzi, azzal nem lehet mit kezdeni. A környezetemben sem láttam példát az ellenkezőjére.
2012. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

volt ilyen barátom, semmi nem hatot rá és 3 ilyen szar év után egyik este besokalltam és lerúgtam a lépcsőn


gáz így utólag visszagondolni, de akkora már az idegeim tönkre mentek

2012. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem változik. Lehet 60 éves, még akkor is fontosabb a tekergés. Ha még nem késő, kerüld el.
2012. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%

Nagypapám ilyen, mondjuk szerintem mamám miatt. Ő 15 éve nem hajlandó kilépni a házból. Állandóan híradót néz és tényleg mindent papám csinál. Beleőrülne, ha nem mozdulna ki minden nap pár órára délelőttönként.


Dédimamám is ilyen volt, de dédipapámat sosem zavarta ez. Nem is értem miért lenne ez baj? Ameddig valaki ellátja a teendőit és kötelességeit, addig a szabadidejét mindegy mivel tölti.

2012. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%
Mit értesz csavargás alatt? Neked nem lenne kedved vele menni?
2012. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:45


kicsit nem jó a te példád, gondolom a kérdező nem ilyenekre gondolt hanem pl.


-fontosabbak a barátok azokra mindig van idő

- család helyet a kocsma az első

- hétvégente ne tud otthon maradni, mert neki menni kell szórakozni

- ha van egy kis ideje akkor nem a feleséggel tölti és a gyerekekkel, hanem inkább elmegy a haverokkal horgászni


a csavargó típusnak mindegy hogy hol van csak otthon ne kelljen lenni és legtöbb esetben a feleség/barátnő ebbe a csavargásba nem fér bele

2012. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, keress egy olyan társat aki szeret veled lenni. Ha inkább nélküled csavarog, akkor jobban érzi magát mással.
2012. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Az utolsó (6.) jól modellezte a szituációt.


Ezért is kértem,hogy a témában tapasztaltak írjanak,akiknek nem kell elmagyarázni ezt a borzasztó helyzetet...Mert szerintem épp ésszel ez tényleg felfoghatatlan.

Tehát ha olyanoknak magyarázok,akik nem voltak még hasonló kaliberrel,azok még Engem néznének hülyének...de lehet,hogy az is vagyok...vagy legalábbis tuti meghülyülök ha még kapok pár ilyen évet...

Szóval már eléggé kivagyok,ezért bocsi ha össze-vissza írok.:)


Tehát a válaszom az,az 5.-nek,hogy: Hogy a fenébe ne szeretnék Vele menni!!?:) De az van,amit a 6.leírt. Szinte mindig kérem,hogy had menjek Vele...


Nem is arról van szó,hogy amikor nagy ritkán a családdal van,akkor rosszul érezné magát,mert szó nincs erről!!!! Tehát ezért nem tudom ezt épp ésszel felfogni,hogy miért nem jó Neki azokkal,akik tényleg szeretik és nem a haverokkal,akik sokszor ki is használják...stb


Köszönöm a válaszokat.Várok még!

2012. jan. 3. 20:06
 9/34 anonim ***** válasza:
52%
De hogy lesz valaki ilyen csavargó férj? Mielőtt összeházasodtatok, nem töltött sok időt a haverokkal? Vagy azt gondoltad, hogy az esküvő majd mintaférjet csinál belőle?
2012. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Van gyereked? Mert ha nincs menj el te is csavarogni!


Amúgy én nem bírnék ilyennel együtt lenni. Amúgy meg amíg elmegy, hívd át a barátnődet vagy egy jó ismerőst, vagy egy jó pasit :P az ilyen kapja be :S

2012. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!