Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki olyan helyzetbe...

Van itt valaki olyan helyzetben, hogy a férje/párja állandóan csavarog? Vagy volt már dolgotok csavargó típussal?

Figyelt kérdés
Csak olyanoktól kérnék választ,akik tapasztalatból beszélnek és ezáltal tudnak tippeket adni,kinek mi volt hatásos illetve mivel lehet az ilyen embert jobb belátásra bírni...stb
2012. jan. 3. 19:27
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm Mindenkinek a válaszokat.

Nem akartam semmit bunkón írni,jeleztem is,hogy nem szeretnék ez miatt negatív irányt,csak valamit nyomatékosítottam,hogy ne kerüljön szó róla,mert ez még Nekem is fájt hátha még a Párom elolvasná. Mert volt tervembe,hogy megmutatom Neki,hogy nem csak Én kételkedem abban,hogy meg fog változni.De így már nem jó.


Mindegy a lényeg talán az lenne,amit le szeretnék írni,hogy nem is szeretném megváltoztani.Csak normalizálni ezt a helyzetet okos női praktikákkal.Mert úgy gondolom tud egy nő irányítani,csak a háttérből,feltűnés nélkül, módszeresen kell csinálnia.Azt vártam, majd kapok ilyen instrukciókat,de ez nem jött össze.

Még azt szeretném megosztani a válaszadóimmal,mert többen kérdezték,hogy miből gondolom,hogy meg fog változni:

Nos,Magamból kiindulva gondolom!

Nekem is idő kellett ahhoz,hogy a bulizós,csavargós,"barátnők az elsők" jeligéjű nőből egy bulizni nem vágyó,családját előtérbe helyező háziasszony legyek.

Azt gondolom,a nők korábban érnek,Nálam azért zajlott már le ez a folyamat,s azt gondolom rá is ez a sors vár,csak Neki több idő kell és lassabban zajlik le a folyamat. De segíteni szeretnék Neki abban,hogy mellettem megtalálja a nyugodt békés Önmagát. Ennyi a magyarázatom. Köszönöm.

2012. jan. 7. 22:09
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél azért másképp megy ez. Nálunk a terhesség alatt, a gyerekszülés után a hormonok is gondoskodnak a fészekrakó ösztönről, a férfiaknál ez nincs meg, 90%-ban azon múlik, hogy milyen családapák lesznek, hogy gyerekkorukban mire szocializálódtak.
2012. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Tégy úgy, ahogy jónak látod!

Egy nő csavargási vágyát soha ne hasonlítsd össze egy férfiéval..

Instrukciókat pedig azért nem kaptál, mert mindenki csődöt mondott az ilyen pasik "megváltoztatásával" kapcsolatban.

Majd írd meg, ha neked sikerült Őt kizökkentened csavargós mivoltjából.

2012. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Oké!:) Hát akkor további kitartás a végletekig.:)Ez vagyok Én.S a remény hal meg utoljára.

Mégegyszer köszönöm Mindenkinek!

2012. jan. 9. 20:45
 25/34 anonim válasza:
100%
Tapasztalt nőként írok, aki elvált egy ILYEN PASItól. Sztem NEM FOG megváltozni. Én elváltam egy ilyentől, vittem magammal a két gyereket is. Bocs nem tudom nálatok van e, nem olvastam mindent végig. Szóval, elváltam tőle, lett neki is új kapcsolata, aztán jött nekem a "megváltoztam " dumával. Mondván tudja mi kell egy nőnek, az újat viszi ide oda stb. Erre én csak azt mondom: Ha egy férfi, nálunk apa a két gyereke életét kockára tette azzal, hogy folyton csavargott, megcsalt stb. (mert sokszor mondtam neki, egyszer én erre pontot teszek és elhagyom) Akkor azt kérdezem : Létezik olyan nő akiért megváltozna???? Sztem NEM. Most már azt is tudom a jelenlegi mellett is keresget. Ez az én válaszom! Sajnálom, ha elkeserítettelek, nem az a szándékom. Ez az én tapasztalatom. Bár megjegyzem, így sem könnyű, DE nyugodtabb!
2012. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Benyovszky Oszkár válasza:
Milyen tipus? Az aki az utcán sétál vagy aki a haverokkal szórakozóhelyen, játékgépekkel?
2012. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Haverokkal, meg a Tesójáékkal éli a már nem is tudom hanyadik gyerekkorát épp.Most a "kocsizás" a menő...Miért?
2012. okt. 29. 20:57
 28/34 Benyovszky Oszkár válasza:

Kellene neki valami jó hobbi, elfoglaltság. Meglehet hogy majd kinövi, mióta tart és mikor kezdődött?

Beszéltél már vele erről? Persze nem kioktatósan meg arrogánsan, mennyire rossz ez neked és mennyivel jobb lenne ha együtt lennétek.

2012. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Mizu? Tortent azota valtozas?
2016. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Szia! Már alig használom az oldalt, úgyhogy teljesen véletlen, hogy épp most mikor írtál, észrevettem. Mire vagy pontosan kíváncsi, tudok valamiben segíteni? Most nem olvastam vissza az egészet, ami évekkel ezelőtt itt zajlott.
2016. febr. 10. 09:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!