Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki olyan helyzetbe...

Van itt valaki olyan helyzetben, hogy a férje/párja állandóan csavarog? Vagy volt már dolgotok csavargó típussal?

Figyelt kérdés
Csak olyanoktól kérnék választ,akik tapasztalatból beszélnek és ezáltal tudnak tippeket adni,kinek mi volt hatásos illetve mivel lehet az ilyen embert jobb belátásra bírni...stb
2012. jan. 3. 19:27
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Mindig is "csavargó" volt. Habár mellettem elmondása szerint sokat változott (akkor bele sem merek gondolni milyen lehetett előtte és hogy ha durvább volt a helyzet azt miért tűrte bárki is).


Tehát javuló tendencia elvileg van és igen Én arra várok,hogy benőljön a feje lágya.


Ennek a folyamatnak a meggyorsításához kérnék tanácsokat ha van ilyen,ha nincs hát kivárom ha bírom. Mondjuk a kitartásommal eddig sem voltak gondok,mint látszik.


Egyszer csak felnő Ő is nem? Mondjuk a 3.válaszolómból kiindulva ez sem biztos. De nem is azt várom,hogy totálisan tegyen le a csavargásról,csak mondjuk havi 1-2alkalommal férjek bele Én is az Életébe. Nekem már ez is elég lenne. Ennyit csak el lehet érni,de hogyan!?


Kedves Utolsó! Nem lehet és nem is akarom a Páromat senki mással helyettesíteni.


Köszi Mindenkinek!

2012. jan. 3. 22:15
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Utolsó kommented alapján te nem a párja vagy a párodnak, csak a nő, aki hajlandó meghunyászkodva várni, hogy ő majd megváltozik. Ezért lehetsz még te a "párja". Nem fél, hogy elveszít, még az írásodból is süt, hogy mennyire ragaszkodsz hozzá. Bármit megtehet, ezért meg is tesz veled. Nem hiszem én, hogy boldog vagy te ebben a kapcsolatban.
2012. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

A gyerekeiért 2 hetente kéne menni. Mikor ittvannak csodás minden, együtt vagyunk, jól érezzük magunkat, mégis képes kihagyni különböző indokokkal, de a haverokat nem tudná lepattintani.


Én csak ezt a rendszert szeretném bevezetni az Életünkbe: Hogy kéthetente gyerekek,kéthetente pedig Én.

Ez havi 4 nap ettől Én már boldog lennék és emellett annyit csavaroghatna amennyit szokott,majd megunja az már nem érdekelne.

De hogyan, mivel érhetem ezt a havi 4 napot?


Tehát hogy pontosítsam a kérdésem nem szeretném totálisan megváltoztatni,mert azt tényleg nem lehet...

Csak ennyire: Havi 4 nap.

De hogyan, mi lehet hatásos?

2012. jan. 3. 22:27
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Az az ember, aki a saját gyerekeivel is csak "kényszer hatására" van együtt, nem tud szeretni. Nem érdeklik a másik ember érzései, nem is értem, hogy tudsz ilyen pasihoz ragaszkodni. Fütyül ő rád is meg a gyerekeire is. Gondolhatod milyen férj lehetett. Teljességgel alkalmatlan az apa szerepére, vagyis inkább a felnőtt férfi szerepére. Ezt a saját apjától kellett volna megtanulnia, te nem tudsz egy felnőtt embert megváltoztatni. Gondolod, ahogy múlnak az évek, majd egyre jobban fog ragaszkodni hozzád és a veled töltött időhöz? Már most unja a kötöttséget, és ez egyre rosszabb lesz.
2012. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Attól mert valaki még nem nőtt fel (nem Ő az egyetlen pasi aki későn érik szerintem) és még nem áll készen az apaságra,az nem azt jelenti,hogy nem nőhet fel hozzá.


Írnék még sokmindent,de nem szeretném,hogy az itteni beszélgetés negatív irányba menjen el.De egyet mégis írok,az Apját ne vegye senki a szájára,sajnos korán elveszítette!Köszönöm.


Az írjon,aki tapasztalt a témában és tud segíteni ötletekkel!

Hogyan építhetek be heti 1 napot egy állandóan úton lévő pasi életébe? Köszönöm!

2012. jan. 3. 22:49
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen párom, kb. 3 évig voltunk együtt. Végül elment, azt hiszem nem bírta tovább az örökös szekírozásomat. Utólag összeteszem a két kezem, hogy elhagyott, pokol volt mellette. Kihasznált mind anyagilag mind lelkileg. Ha kellett neki valami, akkor nagyon tudott hízelegni, én pedig bedőltem. Szerencse, hogy vége, így is sokat pazaroltam rá az életemből.

Úgy hallottam, utánam egy másik nőhöz költözött aki hamar terhes is lett tőle. Szegény nőt sajnálom, mert szerintem soha nem fog ez a típus változni. Előttem is egy nővel élt, ott is terhes lett a nő, de mikor elhagyta, elvetette.( ezt csak jóval később hallottam) Szerintem ez a két nő úgy akarta magához láncolni és leszoktatni a pasit a csavargásról, hogy szándékosan estek teherbe. Nekem volt annyi eszem, hogy vigyáztam, eszembe sem jutott ilyen léhűtőnek szülni.

Sok év eltelt azóta, nem lennék meglepve, ha semmit sem változott volna,gondolom azóta is járja a világot.

2012. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

:) Hm..


Apum is csavargó. Mindig ilyen volt, és soha nem változott meg. Anyukám tönkre is ment bele. Soha nem volt velünk, legalábbis nagyon ritkán. Még karácsonykor is a haverokkal ment szívesebben horgászni, csak ne kelljen itthon lennie.


Tudod, én azt mondom, hogy ez nem a "feje lágya be fog nőni" lapra tartozik. Nem tudom érted e.

Neki már be van nőve a feje lágya.. Ő csak szimplán ilyen típus. Tehát, nem fog megváltozni. Megpróbálhatod sakkban tartani, meg különféle ígéreteket betartatni vele, de ez neki mindig nyűg lesz. Őt hajtja a csavargás vágya..


Amint látod mindenki azt írta, hogy nem fog megváltozni. Én is ezt a tábort erősítem. Ezek után, vagy nem hallod meg a válaszainkat, és reménykedsz tovább, hogy meg volt változni, vagy elfogadod, hogy Te soha nem fogsz olyan teret és szerepet kapni az életében, amilyet a haverok, meg a csavargás. Ha nem tudod elfogadni, akkor pedig ki kell lépned a párkapcsolatból.


De hidd el, ha még most reménykedsz, néhány reménykedős év után bele fogsz unni, és majd arra gondolsz, hogy milyen kár, hogy nem hallgattál arra a sok gyakorikérdéses emberre, akik leírták a tapasztalatukat.. :)


24/L

2012. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:37


Egyet értek!Mármint azzal, hogy ez idővel csak rosszabb lesz! Unja a társaságod, meg a gyerekeiét is. Miért gondolod, hogy később meg fog változni? Borzasztó bután fogod fel a dolgot! Az én legjobb bnőm férje is ezt csinálta, amit a tiéd. Mit gondolsz, megváltozott? Ugyan már..dehogy, bnőm ilyen naiv voltam, mint te, és azt hitte, majd idővel jó férj és apa lesz. Dehogy lett, inkább csak rosszabb! Legalább eleinte tudta a barátnőm, hogy merre megy a pasi. Később már arról sem akart beszámolni, hogy merre tervezi a csavargást. Nem jött haza akkor, amikorra ígérte. Nem vette fel a telefont, mikor hívta a barátnőm. Mikor hazajött, még ő sértődött meg, hogy számon lett kérve.

És valóban az apjától kellett volna megtanulnia, hogy miként kell viselkedni. De mint említetted, az édesapja meghalt.

Szerintem ezt a -ne vegyük az apját a szánkra- dolgot sem így kellett volna leírnod. Mármint ilyen bunkón. De ez más téma.

A lényeg, hogy ragaszkodsz a párodhoz, mint egy pincsi, ő ezzel tisztában van, és tudja jól, hogy leszel olyan bolond, hogy eltűrd neki jó sokáig, hogy csavarog. Ennyi.


Nekem ehhez több hozzáfűznivalóm nincs is. Vagy megfogadod a tanácsokat, vagy nem. Nade, hogy milyen gáz, hogy 1 hónapban 4 nap miatt akarsz neki kuncsorogni?! Hogy legalább ennyit töltsön veled, meg a gyerekeivel..?

Magadra vess, ha ezt továbbra is elnézed, de hidd el, nem fogod tudni rávenni a 4 napra, max csak ideig óráig.

2012. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem érettség, hanem alaptermészet kérdése. A férjed egyszerűen ilyen, áltathatod magad azzal, hogy majd megváltozik, nem fog. A szüleim egyik barátja már majdnem 70 éves, ráment két házassága, de ma is ugyanakkora "csavargó", mint húszévesen.
2012. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ő már a kutya életbe nem fog megváltozni, maximum egy kicsit mérsékelheti magát.


A kapcsolatomban és szeretek mindig egyedül lenni, mászkálni minden felé, viszont, hogy ez ne zavarja a barátomat, kihasználtam a számítógép függőségét, és kerestem neki szórakozást. Meg a haverokkal újra összejött.

2012. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!