Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a pasi szerintetek?

Normális ez a pasi szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztunk futólag,éppen csak a nevét adta meg.Budapesti én meg az ország másik felében lakok kb.

Azóta szoktunk beszélgetni...és elvárná,hogy én menjek fel hozzá Bp-re?

Egyrész én vagyok a lány,másrészt nem fogok ott aludni egy idegen pasinál,akit csak egyszer láttam.

Szerintetek?

20 L


2012. jan. 4. 09:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Ha csak 1 szer találkoztatok, gáz.

Ha ismered beszélgettél vele, de csak 1 × találkoztatok, no para.

2012. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Igazad van.

Ha annyira ismerkedni akar, utazzon ő. Legalábbis először, aztán lehet felváltva. Ha netán összejöttök, akkor is úgy képzeli, hogy Te majd mindig "házhoz mégy"?

Első alkalommal távkapcsolat esetén sem természetes az együtt alvás. Húzzátok ki egy koncerten, kocsmában a hajnali buszig. Illetve ha praktikus okokból - mert nem tudtok csak úgy hazamenni x km távolságban - együtt alszotok, akkor sem kötelező rögtön szexelni.

2012. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De nem értem,hogy miért nekem kellene felmennem hozzá??

Jöjjön ő le ide 1 napra.

Annyira nem ismerem,hogy ott is aludjak.Normális esetben is először randizik az ember.

2012. jan. 4. 09:16
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Hat,ha annyira odaig lenne erted,megkeresne,nem varna el,hogy te utazgass hozza.
2012. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szerintem úgy képzeli,hogy majd én feljárkálok hozzá.

Egyrészt én tanulok másrészt pedig nem vagyunk milliomosok.

2012. jan. 4. 09:19
 6/17 A kérdező kommentje:
Ő is akart már jönni..............de csak úgy,hogy itt alszik.Nem fogja fel,hogy miért nem kellene itt aludnia.Mégha csak tényleg aludnánk is akkor is..
2012. jan. 4. 09:20
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Ez a pasi,olyan kenyelmes tipus,szertene ha mindent keszen kana,semmiert ne keljen az ujjat megmozditja.
2012. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy más is egyetért velem.

Majd megmondom neki és ha megérti akkor megérti,ha nem akkor nem.

Találok nála normálisabbat is.

2012. jan. 4. 09:24
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha ő nálad nem aludhat, és nem akar fordulni azonnal vissza, mert akkor csak kevés időt tölthetne veled (nagy távolság), viszont te nála alhatnál, akkor nem tudom, mire ez a hiszti. Beszéljétek meg, hogy az útiköltség menjen felesbe, vagy fizesse ő, ha te utazol.

Egyébként hagyd a lecsóba, hisztis egy nő vagy, akinek semmi se jó. Te nem vagy normális.

2012. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Hogy függ össze az utazással az, hogy te vagy a lány? Lányokat nem visz el a vonat??

Te csak a kifogásokat keresed. Ha nem akarsz vele találkozni, akkor nem mész sehová. Akkor viszont fölösleges a kérdésed.

2012. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!