Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire "borzaszt...

Szerintetek mennyire "borzaszto"ha ket ember szereti egymast es a no 7 evvel idosebb? kis kozossegben elek eppen hogy csak el nem egetnek, mint boszorkanyt. Ez ekkora bun lenne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 14:47
1 2
 11/16 bánomisén ***** válasza:
Minden csoda három napig tart. Ez is. Majd történik valami, ami eltereli a figyelmüket és majd máson fogják köszörülni a nyelvüket :-)
2012. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart, ha látják, hogy jól elvagytok leszállnak rólatok. Egyébként is mi közük hozzá, ne vedd fel.
2012. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
a baj csak az,hogy engem nem is zavarna ha nem latnam,hogy a kedvesemet bantja a dolog.hiaba..o igy lett nevelve,hogy minden ami nem atlagos az megbotrankoztato..en meg nem fogom gyozkodni,hogy jobban nezek ki mint sok 25 eves.latja o is..megis amit belenevelenek az emberbe eveken keresztul azt nehez levedleni.eroltessem,hogy ne erezze magat kinosan?lehet azt egyaltalan.szeretni szeret abban biztos vagyok,en meg ennyi gyengedseget szeretetet soha senkitol nem kaptam..lehet csak ido kell neki.
2012. jan. 4. 15:18
 14/16 anonim ***** válasza:
Képzeld, nekem 40 éves nő létemre, 27 éves a férjem. Ráadásul, ha megborotválkozik, még 18 évesnek sem nézik. 3 és fél éve vagyunk együtt és tavaly nyáron volt az esküvőnk. Mondjuk, a mi kapcsolatunkban az is közrejátszik, hogy ugyanaz a betegségünk, tulajdonképpen így találtunk egymásra. Mégis nem csak ez ami összeköt minket, hanem nagyon jól összepasszolunk, kiegészítjük egymást és nagyon erős a kapcsolatunk. Mi megyeszékhelyen élünk, minden ismerősünk tudja a dolgot és senki nem botránkozik meg emiatt. Mindenki szurkol nekünk. És nem kell egyáltalán szégyellnie engem, mert jól nézek ki, adok magamra, ami ezután is így lesz.
2012. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak korlátoltak és szokatlan nekik:D Nem bűn egyáltalán. 3 esetet is fel tudok hozni rögtön a környezetemből. Testvérem 8 évvel idősebb nővel van együtt, egy barátnőm pedig 26 éves friss gyerekes anyuka létére 19 éves férjjel rendelkezik, volt osztálytársam anyukájának meg annyi idős volt a második férje, mint a lányának az érettebb férfi barátja. Elsőre szokatlan volt, de később megbarátkozott mindenki vele.
2012. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 27/N párom 22/F. 2 éve együtt. Semmi gond nincs. Egyáltalán nem bűn, irigyek a boldogságotokra :)
2012. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!