Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért pofázik mindig...

Anyám miért pofázik mindig bele a kapcsolataimban? Van még valaki így?

Figyelt kérdés

Lassan 30 vagyok de anyám egyfolytában belepofázik a kapcsolataimba..

nem tudom mit tehetnék már hogy ne szóljon bele és ne avatkozzon bele a magén életembe..egy időbe nem beszéltem semmiről neki..most se nagyon igaz,de egyfolytában bele dumál a dolgaimba..


2012. jan. 4. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Beteg,irígy stb....
2012. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
haha köszi, jót nevettem a kérdéseden
2012. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bánomisén ***** válasza:
91%

Elég furán beszélsz az anyukádról, biztos, hogy 30 éves vagy?

Az anyák ilyenek, jószándékból belekotyognak mindenbe. Ha zavar, akkor egyik füleden be, másikon ki.

2012. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ma 17:39


mi volt olyan vicces ebbe a kérdésbe?nekem annyira nem az..

2012. jan. 4. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Pontosan hogy szól bele?

Párkapcsolat, vagy baráti kapcsolat a tárgy?

2012. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 17:41


párkapcsolat és általában mindig talál valami kifogást abba akivel együtt vagyok..igaz már régóta együtt vagyunk de az előző kapcsolataimba is bele ütötte az orrát...

úgy szól bele hogy sértően beszél róla ami nekem nem esik jól,és próbál okoskodni hogy ezt ne így meg úgy csináljátok..nem tudom ezt így elmondani mert elág sok mindenbe bele szól...azt hogy pofázik nem véletlenül írtam,mert tényleg belepofázik és nagyon idegegesítő és igen nem vagyok túl jó véleménnyel az anyámról de ezt csak is magának köszönheti...

2012. jan. 4. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
És ha beszólsz érte neki?
2012. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 17:46


ha beszólok érte neki??akkor kicsit vissza vesz de amikor már megbántja a másikat akkor már teljesen mindegy...

de ha veszi is a lapot akkor következő alkalommal megint elkezd okoskodni...

2012. jan. 4. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele túl gyakran. Amit meg mond neked, az egyik füleden be, másikon ki. Biztos bántó dolog ha sértegetik azt akit szeretünk, épp ezért próbálj ne foglalkozni vele.
2012. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező!

Te laksz anyukáddal, vagy ő lakik nálad? Mert ez se mindegy. Meg aztán egy anya az anya is marad.

2012. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!