Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves férfi az anyja szolgál...

40 éves férfi az anyja szolgálatában?

Figyelt kérdés
mi a véleményed arról ha egy 40-es férfi az anyjával lakik, de ezen kívül az édesanya parancsolgat neki amire a férfi egyből ugrik és megteszi. Csukd be, Zárd be, Tedd ide, Menj oda... és társaik... Ha a barátnője lennéd hogy tolerálnád ezt hogy mindig az anyja kívánságai az elsők és mindent felülírnak?
2012. jan. 5. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem maradnék vele, az biztos. Majd ha gyerekek lesznek, akkor a saját gyerekei előtt is az anyja kívánsága lesz? Szó se róla.

Egyébként ismerek ilyent, ki vagyok tőle akadva. Persze barátnője nincs, nem is volt, mert anyuci mindet levakarta a drága fiacskájáról, csak az övé kell legyen a gyereke...

2012. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Nem lennék a barátnője. Aki 40 éves korára nem tudta önállósítani magát, már nem is fogja. Anyuci pici fia marad, míg él.
2012. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy jó kiállású, nem csúnya férfi, csak az a baj hogy így össze vannak nőve az anyjával és nem tud leválni róla.
2012. jan. 5. 09:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már tényleg nem is fog. Egy 40 éves embernek már önálló életet kellene élnie, család, lakás...stb. Persze az más, hogy legyen jó kapcsolata az édesanyjával, de csak egészséges, normális keretek között.
2012. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor úgy járt a pasi.
2012. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen férfinak van barátnője? :-)
2012. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Neked van gyereked? Gondolom, benne vagy már a korban, ha 40 éves pasid van. Te már nem éred meg, hogy a 40 éves gyereked valamit odavigyen neked.
2012. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen mindegy hogy hogy néz ki, ha "életképtelen". A talpraesettség meg a rátermettség nem attól függ.
2012. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát az én volt férjem is hasonló volt... Annyi különbséggel, hogy ő nem annyira ugrott az anyjának, csak az anyja addig cseszegette, amíg végül mégis durrogva, de megcsinálta többnyire, amit az anyja akart....

Borzalom volt azzal a nővel együtt élni, de úgy tudom, a volt férjem a mai napig vele lakik együtt. Ketten, mert a volt apósom meghalt, a másik két testvér pedig amint tudott elköltözött. Csak az én volt férjem volt olyan, aki nem igazán hajlott a költözésre, bármennyire is szarul érezte, érzi ott magát. Nagy részben volt ennek köszönhető, hogy végül elváltunk. :)

2012. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 omba ***** válasza:
Ez kóros, komolyan. Ismerős a helyzet többfelől is- jóra sohasem vezetett. Most már nem is fog felnőni.
2012. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!