Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mostanában ennyi...

Miért van mostanában ennyi terhes tinis kérdés?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesit.Na jó nem idegesit csak szokatlan... Engem is nagyon megszólnak/szóltak h 26 évesen lettem anyuka..(18nak hittek) Jó aki tudja mit akar meg ilyenek.. De azért 16 évesen kicsit korai szerintem... Legalább az én szemszögemből 20körülinek kell lennie egy anyukának..
2012. jan. 5. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert szexelni igen, védekezni már nincs eszük...
2012. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek az elsővel.
2012. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert manapság egy 13 éves lánynak ciki ha szűz, és egy 16 éves fiúnak meg ciki ha kotonnal fúr.
2012. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Különben a tini fiúk körében tényleg "ciki" a gumi.
2012. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az 1-2 ember írogatja ki mindet. S hogy miért? Hát mert ez a legmegosztóbb kérdések egyike, erre biztosan több választ kap és minél több válasz érkezik a kérdésére, annál magasabb százalékot kap. Mellesleg jót röhög a sok naív emberen, aki elhiszi a kamukérdést és valóban segíteni szeretne.
2012. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mert a velem egyidősek többsége azt hiszi,attól lesz nagyfiú/nagylány,hogy 12-13 évesen már dug fűvel fával


csak éppenséggel arra nincs eszük,hogy gumit használjanak legalább,ezért gazdagodnak egy abortusszal (már ha nem tartja meg a gyereket) vagy valami egzotikus nevű nemi betegséggel


ilyenkor vagyok rá büszke,hogy bár nem vagyok "menő" de legalább normális vagyok és nem fekszek le ennyi idősen senkivel :))))


14l

2012. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert 14-16 éves korban kell mindenkivel szexelni, aztán védekezni luxus, vagy mert buták, vagy mert inkább cigit vesznek koton helyett.


Unokahúgom is 15 aztán van már egy éve pasija, ezért elkezdett fogamzásgátlót szedni, sőt le is feküdtek már. 15 évesen nekem eszembe sem jutott még a szex, pedig nincs köztünk nagy korkülönbség. Az anyja hagyja, sőt még néha biztatja is...


Szóval az, hogy itt tartunk a szülők hibája is.

2012. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy mert a tini nem jól tájékozott vagy nincs jó téma Napisz*ron és ezért itt próbálkoznak provokatív kérdésekkel hátha jön valami válasz, amit be lehet linkelni... Tele van ilyen kédésekkel a Napi***, hogy a barátom leszoptam, akkor terhes vagyok, vagy ruhán keresztül is teherbe eshetek?... Elég szánalmas aki ezzel tölti az idejét, de meg is értem, mert valamit a sok diáknak is kell olvasni infó órán... Persz már le is tiltották a jobb sulikban az ilyen oldalakat :D
2012. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!