Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mostanában mintha kevesebb...

Mostanában mintha kevesebb kérdés lenne a reptoidokról, ezt te is így látod? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 16:07
1 2
 1/16 kris.king ***** válasza:
Még mindig sok repizés kérdés.
2011. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 x) ***** válasza:
44%
Mert már k*rvára unjuk. Én is unom az állandó alaptalan pletykálkodást meg a beteges rajongást, pedig a fél életem az ezotéria meg idegenek körül forog. Örülnénk ha végre tudnánk a normális, nem kitalált kérdésekkel is foglalkozni. Nem vettétek még észre hogy ebben a rovatban direkt trollkodunk veletek? Az itteni "reptoid hívők" 99%-a maga sem hisz bennük... sajnálom, mert én is sokszor szivatlak ilyesmivel benneteket. De meguntuk és a reptoidok már nem menők.
2011. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom x-hez bár meg kell vallani tényleg kevesebb az új kérdés. Az elmúlt 3 hétben csak úgy záporoztak most meg semmi.

Mind1 én várom amíg elindul vmi új e-járvány a 4chan-ről, mert oda én be nem teszem a lábam.

2011. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

X)

Hiába a fél életed, egy begyepesedett szemellenzős elmeprogramozott droid vagy.

2011. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 x) ***** válasza:
65%
Hű... ilyen szóválasztékkal se hülyéztek még le :D köszönöm, kedves modortalan idegen :)
2011. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
A szerecse.
2011. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert a kérdezők rájöttek, hogy itt még a 19. században él a legtöbb válaszoló, és így nem tudnak érdemben válaszolni nekik. Vagy mert rájöttek, hogy ez is egy irányított, manipulált oldal.
2011. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Még most is túl sok van.

Az oka talán a divat lecsengése, mert ez se más, mint a kristálygyerekes hülyeség.

2011. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Kezd unalmassá válni. Semmi újdonságot nem tesznek bele, csak mindig ugyanaz a "reptoidok jönnek kétezertizenkettőtizenkettedikhóhuszoneggyedikén, de jó lesz!!5".
2011. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
lehet hogy mára az összes reptiodos gyerek betöltötte a 12-t:D
2011. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!