Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotok ezt...

Mit tennétek ha a párotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Elég gyerkesnek vehetitek de van egy kis bajom.

Vannak dolgok amiket kitervelek, hogy megvalósítom, erre megvalósítja helyettem. Nem nagy dolgok, főleg háziállat téren. Kitalálom hogy pl szeretnék egy alaszkai malamutot, de sajnos még nincs rá elég pénzem és egyszer csak kedvet kap hozzá és megveszi magának. Ez a legújabb példa. Ő megteheti, én még nem.

Azt mondja gyerekes vagyok. Most akkor mindenkit küldjek el a búsba mert van neki alaszkai malamutja. Holott nem erről van szó. Borzalmasan szar érzés, hogy valamire vágyok és erre megveszi magának. De persze ne legyek már ilyen hisztis, nehogy már ne vehessen meg magának bármit ami megtetszik neki. Most kinek van igaza?


2012. jan. 5. 22:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem neki. Miért nem tudsz örülni az ő kutyájának? Az már majdnem a tiéd is - inkább fogd fel úgy, hogy tudsz foglalkozni egy alaszkai malamuttal még úgy is, hogy neked nincs rá pénzed. Azért a saját párodra ne legyél már irigy.
2012. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Csak olyan érzésem van mintha csakazértis alapon megveszi magának, mert tudja hogy nekem nem lehet..

Elötte eszébe se jutott volna a dolog, csak mióta én kattogok a témán azóta érdekes.

2012. jan. 5. 22:54
 3/26 anonim ***** válasza:
29%
Ami azt illeti tényleg gyerekes a felfogásod. De az irigység ami belőled árad az viszi a pálmát!
2012. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy felkeltetted az érdeklődését. Tényleg gyerekesen gondolkodsz.
2012. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Hát - nehéz válaszolni, de átérzem a problémádat. A munkahelyemen ilyen általában a szitu, nekem van egy frappáns ötletem, a főnököm megvalósítja és elkönyveli magának a sikert. Ugyanaz a cél, felesleges versenyeznünk, engem mégis zavar. De el kell jutni odáig, hogy az eredmény a fontos. Lett egy malamut. Igaz? :) Az már majdnem teljesen mindegy, kié, örülj neki és ne bosszantsd magad ilyen butaságokon.

26/N

2012. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 mmT ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából megnyugtat, hogy ezt mondjátok. Mert ha velem van baj azt jobban elfogadom minthogy ha vele lenne. Mégegyszer köszi! Akkor megpróbálok változtatni.
2012. jan. 5. 22:58
 8/26 anonim ***** válasza:
Komolyan, hány évesek vagytok? Arra gondolj, hogy ha majd összeköltöztök, úgyis közös lesz az a kutyus. Akkor meg többé nem kell spórolnod rá.
2012. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
20on évesek vagyunk.
2012. jan. 5. 23:17
 10/26 anonim ***** válasza:
nem beszólni akarok, de szerintem nincs semmi problémád azért akadsz fent ilyeneken
2012. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!