Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivancsi lennék a véleményetek...

Tocsi31 kérdése:

Kivancsi lennék a véleményetekre. Ti mit csinálnátok az anyátokkal, ha 29 éves felnőttént felképelne?

Figyelt kérdés

Ünnepekkor elmentünk bevásárolni a szüleimmel. Anyám leparkolt egy ház előtt, ahol nem volt kiirva hogy nem szabad parkolni. Kijött egy idős férfi és elkezdett üvöltözni, hogy megkarcolja a kocsit és kiszúrja a kerekeit ha nem visszük el onnan a kocsit. Anyámék nem mondtak semmit, elkezdtek elmenni onnan én meg figyelmeztettem a pasast, hogy ennek jogi kovetkezményei lesznek. Az illető tovább orditozott én meg elküldtem melegebb éghajlatokra. Erre anyám odafordult, felképelt, azt kiáltozva: 'hogy beszélsz te egy felnőttel?" Kivettem a csomagomat a kocsibol, erre elkezdett pattogni, hogy azonnal üljek be a kocsiba mert ezt még megbeszéljük. Haza mentem, de az ünnepekre való tekintettel és mivel számomra a család azért még jelent valamit, velük ünnepeltem.

Azóta egyre roszabb a helyzet, és még mindig én vagyok a szerinte háládatlan , szivtelen.

Jelzem, 29 éves vagyok, nem lakok már egyutt velük és eltartom saját magamat.


2012. jan. 6. 09:22
1 2
 1/16 Robi.88. ***** válasza:
100%
Tuti nagyon durva lelkiismeret furdalast okoznék neki!!!
2012. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%

Bár felképelni egy 29 évest márt régen nem kéne,de tiszteletre méltó anyud viselkedése.Ő még abban a korban született amikor belé nevelték az idősekkel való tiszteletet.

Mondjuk két dolgot nem értek.

1.Az öreg ha még jogosan érzi,hogy az autó a saját telkén állt,miért ordibált úgy mint akinek elment az esze?? Ő is kérhette volna emberi hangon,hogy magán területen áll a kocsi,kéri,hogy álljanak el.

2.Ha anyud szó nélkül el állt a kocsival akkor neked miért kellett a jogokat előhozni?

Nem lett volna egyszerűbb befogni a szádat,és csendben beülni a kocsiba??

Ha ezt tetted volna,akkor anyud sem képel fel,és a karácsonyod sem rossz hangulatban telik..

Valahol te is ludas vagy ám..

2012. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Én tuti hogy eltörtem volna mindkét kezét,oszt akkor elgondolkozott volna rajta hogy ilyet nem szabad tenni.
2012. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
hogy mit szólnék???ott kő kövön nem maradna...az előző válaszoló meg egy hülye..a kérdező is felnőtt ember és ha az én kocsimat akarná valaki összekarcolni még jó hogy kiakadnék és leordítanám a fejét,függetlenül attól hogy ki mennyi idős...miért talán a ő olyan szépen beszélt velük??sz.arom a tiszteletre ha velem is kiabálnak és ordibálnak..
2012. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Robi.88. ***** válasza:
6%
amugy ha anyad nem lett volna bunko és elall onnan akkor ez az egesz nem jott volna elo
2012. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Asszem elköszönnék egy-két évre.Megmondanám,hogy bocs, de ezt a pofont most emészteni fogom egy ideig.
2012. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. a kocsi nem magánterületen állt meg, hanem egy mellékutcán, csak épp egy ház előtt, de nem a kocsibejárón. anyám meg nem vitte arrébb a kocsit, a pofot után behúzott a boltba. Kedves válaszoló. Tiszteletben tartom az idős generációrol alkotott véleményedet, de szerintem a pofon , főleg egy felnőtt embernek adottról van szó, nem elfogadható.
2012. jan. 6. 10:06
 8/16 A kérdező kommentje:
Az után az eset után anyám ugynugy viselkedik velem, sőt szerinte én nem vagyok megértő. Mikro ajánlottam a pszihológushoz való menést, kijelentette, hogy ő nem beteg. Tisztában vagyok azzal, hogy egy beteg emberrel nincs mit tenni, csupán a véleményetekre lettem volna kiváncsi. A viselkedése ellenére azért neha még felhivom, elvégre csak az anyám, annak ellenére, hogy kijelentette hogy ne szüljek mert debil gyerekem lesz és hogy nincs női buszkeségem mivel összeköltöztem a párommal akivel 6 éve együtt vagyok. - izelitő anyámból annak aki a tiszteletre szólitott fel-
2012. jan. 6. 10:12
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Valmi tényleg nem stimmel anyukáddal, ne haragudj ezért.


"Erre anyám odafordult, felképelt, azt kiáltozva: 'hogy beszélsz te egy felnőttel?"


Miért, te mi vagy, majdnem 30 éves, nő, erre jön itt a felnőttséggel.

Anyukádnak problémái vannak, nem bír téged felnőttnek látni....

2012. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megköszönném hogy ilyen "kedves" majd ott hagynám és nem keresném többet. Legalábbis addig amíg elnézést nem kér.
2012. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!