Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnám meg a...

Hogyan változtathatnám meg a gondolkodásomat?

Figyelt kérdés

19/L vagyok, ő 21/F.

Egy éve vagyunk együtt, és egyszerűen nem tudok mit csinálni magammal, nem tudom kikapcsolni az agyamat és egyre jobban zavar.

Minden második gondolatom, hogy szeret-e eléggé, hogy elég vagyok-e neki, nem fog-e megcsalni, és a kedvencem, hogy hogyan viszonyul az exéhez, a naagy első szerelemhez. Mindig abban a hülye hitben vagyok, hogy engem sosem fog úgy szeretni, mint őt...és bármikor lehetősége lenne rá, visszamenne hozzá.

Nyilván ezt így nem fogom tőle megkérdezni, azzal annyi is lenne a kapcsolatnak, de már zavaró, hogy minden héten legalább egyszer álmodom is azt, hogy valahogy a közelünkbe, közénk férkőzik ez a bizonyos lány, vagy valaki.

Szeretjük egymást, nagyon. Szinte együtt lakunk. Tulajdonképpen megváltoztattam az életét.

Mivel ölhetném ki magamból ezeket a gondolatokat? Hiszen régóta együtt vagyunk és ha jobban belegondolok nincs miért aggódnom, mégis gyártom magamnak a problémát, és félek, hogy ez megmérgezi a kapcsolatot.

Mit tehetnék?


2012. jan. 6. 11:29
 1/6 bánomisén ***** válasza:
Semmi önbizalmad nincs, ezért gondolkodsz így. Szerezz önbizalmat. Biztos van, amiben te is jó vagy, sport, főzés, agysebészet, bármi. Koncentrálj arra, legyenek sikerélményeid, legyél büszke magadra, akkor megjön az önbizalom is.
2012. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bella766 válasza:

Szia!


Pedig "kapcsold ki az agyad"! Előbb-utóbb bevonzod ezeket a dolgokat, ha ezen gondolkodsz állandóan. Lazíts, élvezd a barátoddal töltött időt! Attól még, hogy aggódsz, nem lesz jobb. Azok alapján, amit leírtál, szeret Téged, ezért van veled, és nem az exével.

Keress magadnak valami elfoglaltságot, pl. sportolj valamit. Lehetőleg olyan sportágat válassz, amiben nem egyedül vagy.

2012. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjetek bele valamibe, amit együtt csináltok. Szükséged van olyan dolgokra, amelyek valóban összetartanak titeket, azon a nyilvánvaló tényen túl is, hogy jajj de klassz ember a másik. Minél több dolog kapcsol össze titeket, annál nagyobb lesz a biztonságérzeted. Ráadásul ha foglalkozol valamivel, kevesebb energiád marad az önemésztésre.
2012. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sajnos én is ilyen vagyok :( 6éve vagyunk együtt,nem rég volt egy 1 hetes szakításunk,ami azelőtt soha, nagyon megviselt :( én azóta vagyok ilyen

pedig nagyon nem szeretek ilyen lenni,sajnos én zaklatom is ezekkel:

pl:-biztos szeretsz?

-ugye nem csalsz meg? stb...

Az agyára megyek a kérdéseimmel,ha besokal akkor megint jön a hülyeségem h biztos azért akad ki mert tényleg van benne valami h nem szeret igazán vagy valami :D

Utálom magam ezért!de nagyon sz@r,olyan jó lenne leküzdeni ezt a dolgot

2012. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz. Én pont ezért nem jöttem össze egy sráccal, mert nem akartam elhinni, hogy én tényleg jó vagyok neki.. Elég gáz. De ha ezt csinálod, akkor a végén egyedül maradsz
2012. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kezd elhiteteni magaddal, hogy te is érsz annyit, sőt többet érsz az exénél. Ha jönnek a "rossz" gondolatok, jusson eszedbe, nem véletlenül vagytok együtt már egy éve. Beszélgess olyan emberekkel, akik erősítik az önbizalmadat, elmondják, mennyi nagyszerű pozitív tulajdonságod van, és miért is szeretnek annyira.
2012. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!