Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek verjem meg mégegys...

Szerintetek verjem meg mégegyszer?

Figyelt kérdés
A párom testvére egy alkoholista munkakerülő csaló.Két héttel ezelőtt ellopott a lakásunkból egy aranyakláncot.Rajtakaptam épp mikor vette ki a dobozból mire ő meglökött és a szobajtó mögött van egy vascső azt elvettem és pofánvágtam vele.Kijött a mentő mert eszméleletlen volt a rendőrseg is és kesőbb feljelentett.Pénzbüntetés lett belole és a korhézi költséget is én kellett fizessem (200).Most megint azt hiszem hogy ő törte be a kocsim ablakát valószinü,hogy ha elkapom akkor jól megverem.
2012. jan. 6. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te feljelentetted hogy ki akart rabolni?
2012. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

önbíráskodás, ha megvered ebben az esetben remélem is ültetnek egy kicsit, hogy gondolkozz el miket is csinálsz


a dolgokat nem erőszakkal kell elintézni

2012. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyorsan lett pénzbüntetés? 2 hét alatt? Ennyi idő alatt a rendőrök be sem fejezik a nyomozást, nemhogy továbbadják vádemelési javaslattal, amit még követ a bírósági tárgyalás.....???
2012. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Kórházi számlát tuti nem kell fizetned, bár nem írtad hol éltek...
2012. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha megvered azzal csak magadnak ártasz. Légy okosabb érd tetten, gyűjts bizonyítékot arra milyen ember is ő. Aztán jelentsd fel. Az ilyenek előbb utóbb biztosan hibáznak. De nem éri meg miattuk bajba keveredni.
2012. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Tényállásszerűen ez nem rablás, hanem lopás. Nem ugyanaz. Amúgy kamu a sztori. Nálunk betegbiztosítás van, ha pedig valakinek nincs, akkor a számlát a gyógykezelet fél fizeti, amit polgári peres eljárás keretében követelhet vissza a sérülést okozótól. Ez egy hosszas eljárás és általában költséges.
2012. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem kamu a sztori es Marseilleben lakunk.
2012. jan. 6. 12:58
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

a szoabajtó mögött van egy vascső... alap. vascsövet minden háztartásba!


amúgy mi ez a szarság?

2012. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jobban mondva rezcso mert a kozpontifutest szereltettuk.
2012. jan. 6. 13:03
 10/19 anonim ***** válasza:
Kicsit utánanéztem, a francia betegbiztosítás is hasonló a miénkhez, csak a vizsgálatok tágabb körét finanszírozza (pl házasság előtti vizsgálat fertőzések szempontjából ott ingyenes) Ergo: amennyiben biztosított a sérült ingyenes, amennyiben nem biztosított az ellátásra szoruló akkor Ő maga fizeti be az összeget, mást erre kizárólag az ezt megállapító bírósági határozat után lehet kényszeríteni
2012. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!