Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elolvasod, ha van kedved?...

Elolvasod, ha van kedved? Kicsit hosszú, de nem tudom mit csináljak!?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek már lassan 4éve és született közös gyermekünk aki nem sokára 2éves lesz.Eddig minden szép és jó volt,de már 1éve nem olyan a kapcsolatunk amilyennek kéne...alig vagyunk együtt és sokat is veszekszünk.ő azt mondja még mindig szeret de ebből semmit nem mutat!csak mindenért morog és semmi se jó neki!ezek miatt már én se tudom őt úgy szeretni mint az elött.De én szeretete vágyom,kivagyok éhezve!Van az édesapámnak 1jó barátja akinek mindig is tetszettem...és egyre többet beszélgettünk már találkoztunk is néha és nagyon megkedveltem az az igazság.ez 4hónapja kezdődőtt és mára már megtörtént aminek nem kellett volna..De nem igazán érzek lelkiismeret furdolást, mert a páromtól már semmi szeretetet nem kapok.annyiban rossz az egész,hogy tudom megcsaltam és nem kellett volna!tudom,hogy most mindenki el fog itélni emiatt.nem tudom most mit csináljak,úgy érzem megszerettem ezt a férfit de nem akarom a páromat se elhagyni,de így nem lehet 1 egész életet leélni.Ennek a férfinek van 2felnött gyereke de nincsen felesége.13év van köztünk de nem tudom most mit kezdjek! Ti hogy döntenétek? 27L
2012. jan. 6. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
A pároddal kéne megbeszélned,nem itt,és a 2 éves gyerekedel kéne törődni,nem a lábad közével. 2 éves gyerek mellett van időd randizgatni meg kupakolni ?! Gratulálok ! A párod jobban jár,ha inkább lelépsz az öreg faszival és legalább még tudnád használni a két nagyfiát is néha....
2012. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat,nagyon szépen fogalmaztál! de erre számitottam,hogy ilyeneket kapok majd. neked is szép napot!
2012. jan. 6. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Talán te sem törődsz a pároddal eleget? Közösen kellene megbeszélned a pároddal a gondjaitokat. Te elsősorban anya vagy,aki felelős a gyerekéért! Igaza van az elsőnek,hogy nem "avval" kellene törődnöd.

Hozd rendbe a házasságod,ne csak a gyerekkel törődj,hanem a pároddal is. Akkor nem fog mindenért morogni ő sem.

2012. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, te vagy az adott helyzetben, neked kell mérlegelned aztán döntened, lehetőleg úgy, hogy mindenki jól járjon. A házasságodnak befellegzett és nem csak a te hibádból. Az oké, hogy az érzelmi pluszt a tőled jóval idősebb barátodtól jelenleg megkapod, de ez nem biztosíték arra, hogy ez elég lesz az évek múlásával. Aztán, ha öt év múlva netán újabb hiányérzetek jelentkeznek, akkor megint tovább állsz? Arról se feledkezz meg, hogy aki most a férjed, ő a gyereked apja, mindenki más mostohája lenne. A mostani barátod hosszú távra tervez veled, vagy csak kaland vagy számára? Próbáld tisztázni vele ezeket a dolgokat, mielőtt sorsdöntő lépésre szánod rá magadat. Ne hagyd, hogy kihasználja azt, hogy ki vagy éhezve egy kis figyelemre. Okos legyél, ne hagyd, hogy az érzéseid rángassanak, és sose feledkezz meg arról, hogy a gyermeked életében te vagy az egyetlen fix pont. Aszerint viselkedj. Nem te vagy sem az első sem az utolsó, akivel ez történt, a lényeg, hogy mindenki a lehető legkevesebb sérüléssel ússza meg. Ölellek.
2012. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én megértem, milyen rossz, ha valakit nem szeretnek, illetve érzelmileg hanyagolnak. a leírásodból nem igazán szerethet a férjed. Azért én mégis azt ajánlom, hogy próbálj meg őszintén beszélni vele, hogy mégis érez-e valamit még irántad, mert mostanában mintha eléggé nem ezt mutatná..stb. és ezek téged nagyon szomorúvá tesznek. Beszélj őszintén, de ne vitázva.

Ha ezek után sem érti, meg nem is érdekli, talán mégis új életet kellene kezdened, mert így nem lehet valakivel élni.

2012. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!