Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha ezt érzem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha ezt érzem? Az egész szörnyű és zavaros. Csak néhány biztató szót szeretnék. Elég hosszú. De köszönöm, ha elolvasod!

Figyelt kérdés

1 éve már hogy vége az első barátommal a kapcsolat,akivel minden szép és jó volt,egy egész évet és még egy hónapot jártunk. Annyira szerettük egymást,törődött velem,csodálatos volt minden,leste a kívánságaim, elhalmozott meglepetésekkel stb.Konkrétan teljesen harmonikus kapcsolatunk volt,amiért véget ért én vagy a hibás. Túl sok időt töltöttem együtt a haverokkal,és köztük megtetszett egy srác.(ezt a srácot mostmár útálom,hisz egy kigyúrt izomarcú kis tapló lett..nem is értem hogy tetszhetett..)


Nos én bemagyaráztam magamnak hogy a kapcsolat a végét járja,pedig egyáltalán nem volt így.. és idióta voltam és szakítottam.. nagyon fájt az egész,nem is tudom mi vezérelt.. aztán teljesen boldog voltam,elvoltam magamnak 2-3 hónapig,hogy szabad vagyok,aztán jött a hitetlen felismerés és borzalmas magambazuhanás,hogy nekem hiányzik a szerelmem,és nem bírok nélküle létezni. A szakítás októberben történt,mire rájöttem,hogy Ő kell március volt. Próbáltam felvenni vele újból a kapcsolatot,de nem kaptam bíztató jeleket.. akkor hagytam,úgy voltam vele,ha a sors úgy akarja,úgyis együtt lehetünk még.


Aztán teltek tovább a hónapok,és májusban jött egy srác.. összeismerkedtünk aztán össze is jöttünk. tök jó volt minden,megint kezdtem boldog lenni.. aztán teltek a napok,túl voltunk 4 hónapon,amikro kezdtek jönni a gondok,hogy nem igazán egyezünk,nem igazán tudja hogyan kell törődni egy lánnyal, nem kaptam elég szeretetet stb..

Nekem ez nem tetszett,mondtam neki,hogy változtasson a dolgon.



Ekkor jött egy újbóli villámcsapás. Megkeresett az ex.. egy kis semmis ürüggyel kezdtünk beszélgetni,amikből nagy beszélgetések lettek,végül pedig találkák.. Elég nagy érdeklődést mutatott ahhoz,hogy tudjam, újra lehetséges vmi..

Akkor úgy döntöttem,hogy véget vetek a mostani kapcsolatomnak. És én naív fejjel azt hittem könnyű lesz,és lehetek tovább boldogan az ex-szel.

Csakhogy nem ez történt.. miután szakítottam nagyon sokat gondolkodtam,és úgy döntöttem adok a mostani páromnak még egy esélyt.. Úgy hittem megváltozik.

Újból összejöttünk,és az exemmel közöltem a döntést.

Ugye érthető,hogy nem tetszett neki,és azóta nem beszéltünk. Ennek jó 2 hónapja.

Viszont a barátommal aki most van,úgy érzem megint ugyanott járok.. addig amíg veszély fenyegette úgy érezte gondolom,hogy változtatnia kell,de most megint ez..Semmi törődés semmi.. És eljutottam arra a szintre,hogy nem bírok nem gondolni az exre. Hiányzik a törődése,hiányzik minden porcikája.

És fogalmam sincs mit tegyek.. Megint nem tudok az életéről semmit,és fáj ,hogy nem lehetek benne,fáj ha más lánnyal kell látnom,minden fáj,ha nem lehetek a részese a szerelmének.. Ma is előkerestem a kis meglepetéseket tőle, elsírtam magam a dvd-n amit rólunk készített,a párnán,amin a közös képünk van,az ékszereken,amiket kaptam tőle.. Borzalmas érzés,és fogalmam sincs van e jövője a kapcsolatnak.. Kicsit azt kívánnám,bár olvasná ezeket a sorokat,és tudná,hogy mindennap gondolok rá,azóta hogy nem beszélünk,mindennap eszembe jut valamiről..Igazából már nem tudom mi lenne a helyes út.. Teljesen megzavarják az érzéseim a döntőképességeimet..:(


2009. dec. 20. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

semmi bíztatót nem tudok neked mondani, hiszen a hibás te vagy. mindkét esetben te voltál. a döntésképtelenséged és a határozatlanságod, hogy nem tudod felmérni a dolgok jelentőségét, és játszol mások érzelmeivel.


mi lenne, ha elmondanád ezeket az exednek? levélben pl, vagy akár elmennél hozzá. gondolom tudod, hol lakik. lehet annak lenne valami értelme. de azok után, hogy egy tökéletest eldobtál egy fellángolásért, és hogy újra esélyt mutattál neki, majd ismét eldobtad, ne várj sok jót.

2009. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Írj egy levelet az exednek :) Kézzel írd és küldd el neki postán :) és írj bele mindent amit érzel iránta...
2009. dec. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
90%

En pontosan ugyanilyen helyzetben voltam, ketszer kellett masik pasi, mikor ott volt az orrom elott az igazi, csak nekem kicsit bonyolultabb volt, mert en kulfoldre koltoztem o meg otthon maradt, aztan mikor hazakoltoztem megint en is ugyanazt tettem, amit az elozo valaszolo tanacsolt. Leirtam neki az erzeseim, es hogy hol rontottam el es mivel. Bejött. Azota is boldogy jegyesek vagyunk.

Kivanom, jarj te is sikerrel!!!

2009. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

ja neked fáj hogy más lánnyal látod aztán neki szted nem fáj h téged meg más f.szival?

nem mondok semmit inkább....ezek vagytok ti nők, elb.sztok mindent, aztán csodálkoztok h el van b.szva

2009. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad a kapcsolatodban akkor ne gondolkozz, azonnal vess véget neki! Kár minden percért. Ha pedig egyedül leszel akkor gondold át, mit is szeretnél. Ha a régi ex kell, akkor a levélírás teljes és őszinte tényfeltárással egy nagyon jó megoldás. Mindenképp írd meg de csak akkor add postára ha valóban őt szeretnéd! Ő sincs fából, lehet hogy már így sem fog hinni neked hiszen kétszer átverted. Ne játssz többet az érzelmeivel mert csak bántod azt akit elvileg még mindig nagyon szeretsz.

Ha viszont nem lépsz akkor hagyd őt békén örökre. Ha még maradsz a jelenlegi pasival akár néhány hetet is, akkor nem is szereted igazán csak a régi kapcsolat hangulata hiányzik neked. Ez esetben is el kell hagynod az aktuálist hiszen ő nem tudja neked megadni azt amire vágysz. Egy harmadik vagy épp ötödik pasival viszont sokkal nagyobb esélyed van mint a mostanival.

2009. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!