Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgom kapott a barátjától egy...

Húgom kapott a barátjától egy hatalmas plüsskutyát és otthon örökké ezzel mászkál meg alszik, a kollégiumba is magával hordja, normális ez? 18 éves.

Figyelt kérdés
Mondtam már neki, hogy szerintem gyerekesen viselkedik, de nem hallgat rám. Ennyi idősen én azért már nem cipeltem magammal hatalmas plüssállatokat a fürdőszobába meg az ebédlőasztalhoz. Hogyan hassak rá? Vagy normális, amit csinál?
2012. jan. 6. 19:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
szerelmes és fiatal is, hagyd már szegényt, ne szólj neki, majd kinövi
2012. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
A kérdező szerintem irigy.
2012. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Én 16 voltam, amikor egy hatalmas plüssmacit kaptam a barátomtól 2 éves évfordulónkra. Eleinte én is mindenhova cipeltem magammal a lakáson belül.. :)(Mondjuk fürdőbe nem vittem, oda már nem fért volna be :D). Ma viszont már csak ott csücsül a szobámban az ajtó mellett a földön, de a mai napig megsimogatom, ha épp bemegyek, vagy kijövök... :)

Hagyd, had élvezze :)

19/l

2012. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Most téged mit érdekel? A húgod szerelmes. Irigy vagy rá, vagy mi? Ha nem, akkor hagyjd őt békén, hadd cipelje magával ahova akarja. Én a barátomnak a sálját hordom magammal mindenhova. Igaz nem plüsskutya, de a lényeg ugyanaz.
2012. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Én egy sárkányt cipelek magammal mindenhova.15 centi magas, mindig benn van a táskámban.

22L

2012. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Jegyet nem kell neki venni vonatra/buszra?:D
2012. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
ilyen az a vacak szerelem! örülj neki, hogy boldog. inkább cipelje azt a nyomorult plüsskutyát minthogy ide írogasson ki kérdéseket mert magányos...
2012. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

Túlságosan ragaszkodó típus.

És mint minden túlzás, ez sem jó, nem egészséges.

2012. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is hagyd, örülj, hogy boldog. :))

Én ugyan nem kaptam hatalmas plüssöket, viszont kisebb 15-20 centiseket igen, és velük aludtam, vittem mindenhova, mert jól esett, hogy velem van. Kb. 1-2 hónapig tartott mindegyik, aztán már csak csücsülnek az asztalon, de még mindig nagyon kedvesek számomra. :) Ja és mindezt csináltam 14-20 éves koromig is. :D

20L

2012. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát én meg azt modnom inkább hordozza magával, minthogy bevágja a sarokba mint pl. az egyik barinőm
2012. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!