Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a hatalmas étvágy?

Normális ez a hatalmas étvágy?

Figyelt kérdés
Szinte mindent megennék,egymás után,édeset aztán sosat és ez igy menne egész nap.11kilot szedtem eddig fel,és már csak 2honapom van hátra.Szulés után meg majd foghatom a fejem,mert lesz rajtam sulyfelesleg elég.Ti hogy vagytok ezzel?
2011. febr. 20. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! 10 kilót szedtem fel 31 hetes vagyok, az első 3 hónapban fogytam, nekem a pocim is igazán most kezdett látszani, eddig simán elbújt a pulcsiban, igazából nem tudom hova jött fel az a 10 kilo, mert nem látszik, tudom hogy a mellek kb 1-1,5kilók együtt van 1 l vérem ami plussz 1 kiló, a méh, meg a magzatvíz is kb 1-1 kiló, a baba 1,5-2 kiló között van, ha így belegondolsz eloszlik,és elvileg a szüléssel lemegy olyan 6-10 kiló van akinek több van akinek kevesebb, aztán a többi a szoptatáskor.Nem aggódom mert igyekeztem minnél több gyümölcsöt zöldséget enni, változatosan, és amit nagyon kívánt a szervezetem azt, a lényeg, hogy a baba szépen fejlődjön és egészséges legyen,aztán amint 5-6 hónapos bele lehet kezdeni a keményebb tornába, és spinningelni fogok, mert az nagyon jó.De ne aggódj lemegy az,amíg az orvos, vagy a védőnő nem szól, hogy visszakéne fogni az evést addig nincs probléma :D
2011. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Mindent ennék és sokat. Csak nem merek, mert nagyon hamar eltelítődök és utána szédülök, alig jutok levegőhöz és egész éjjel nem bírok aludni.

30 km

2011. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!