Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgom kapott a barátjától egy...

Húgom kapott a barátjától egy hatalmas plüsskutyát és otthon örökké ezzel mászkál meg alszik, a kollégiumba is magával hordja, normális ez? 18 éves.

Figyelt kérdés
Mondtam már neki, hogy szerintem gyerekesen viselkedik, de nem hallgat rám. Ennyi idősen én azért már nem cipeltem magammal hatalmas plüssállatokat a fürdőszobába meg az ebédlőasztalhoz. Hogyan hassak rá? Vagy normális, amit csinál?
2012. jan. 6. 19:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Én is kaptam egy plüssmacit a szerelmemtől, mondjuk nem hurcolom magammal, de aludni vele alszok, ha épp nem tudok a barátommal, ami szerencsére ritka. Szerelmes, nagy a rózsaszín köd. Szerintem aranyos. :) Vele egyidős vagyok. Nem tudsz rá hatni, csak megbántanád, ha tovább erősködnél. De téged miért zavar ez ennyire?
2012. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Biztos látta a Velentin nap c. filmet. Taylor Swift ezt csinálja benne
2012. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 BlackSword ***** válasza:
72%
Te is inkább örülnél az örömének, ahelyett, hogy szekálod... Milyen testvér vagy már Te is???
2012. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
18 éves, még gyerek. Hagyd, hadd élvezze, elvégre nem 30 éves még.
2012. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 22/L vagyok, de bizony én is hordozom a plüsseim néha, gyönyörű szépek, élethűek és a szívem megsajdul olyan jó látni őket, ölelgetni, ha már a valóságban nem lehet igazi fókám pl. :)
2012. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi baj.

Amúgy mindenki más típusú. Én a plüssöket egyből feldobom a szekrény tetejére, mert csak porfogók. A párom meg gyűjti őket. Mindenki más.

(Én az élő macskámat hurcolászom a lakásban, a párom szerint hülye vagyok, de a macska élvezi. :D )

2012. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
Húú, de irigy valaki!! Inkább szedj össze egy pasit magadnak(vagy cseréld le a mostanit, ha van) és ne őt szekáld ilyen hülyeségekkel.
2012. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De tényleg, ezek szerint vonaton vagy buszon is viszi magával. Mert ha igen, ez már tényleg nem normális, hogy egy hétvégét nem bír ki nélküle.
2012. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Hát hagyd had csináljon amit akar! Aztán ha kinevetik kénytelen lesz a saját kárán tanulni
2012. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyerekes. Hogy hogyan hass rá? Mondd meg neki, hogy gyerekesen viselkedik, és attól, hogy valaki szerelmes, még lehet normális.
2012. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!