Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen lehet elköltözni...

Nyusszykah kérdése:

Hány évesen lehet elköltözni otthonról?

Figyelt kérdés

Anyámmal nagyon rossz a kapcsolatom állandoan kiabál velem meg csúnyán beszél velem és ennek tetejébe nemdolgozik de nem is csinál itthon semmit és engem ugráltat!

Nagyon elegem van már ebből az egész dologból!

De a barátom is velünk lakik és ő már nagy korú!!

16 Éves vagyok! Mikortól költözhetek el?


2012. jan. 7. 16:30
1 2
 1/17 Problem? ***** válasza:
Gyámhatósági engedéllyel.Illetve ha nagykorú vagy.
2012. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18 ev
2012. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Majd ha elég indokot ad anyukád arra, hogy elköltözz. De az a tény, hogy engedte a barátod hozzátok költözni, nagyon nagy jófejség tőle, úgyhogy ezt gondold meg.
2012. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

16 éves kortól, ha megházasodsz, továbbá, ha a gyámhatóság engedélyezi a körülményekre való tekintettel.


Minden más esetben 18.

2012. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
A "Nyusszykah"-hoz van eszed, meg ahhoz, hogy el akarj költözni otthonról (igen, otthon, vagy itthon, de semmiképp sem "ithól", vagy "othon"), bezzeg egy egyszerű kérdést nem tudsz leírni hiba nélkül...
2012. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

16 éves kortól, ha megházasodsz, továbbá, ha a gyámhatóság engedélyezi a körülményekre való tekintettel.


Minden más esetben 18.

2012. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már töbször mondta azt hogy elfogunk innen takarodni!
2012. jan. 7. 16:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha anyukád ilyen jó fej,hogy a barátod odaköltözhetett,akkor beszéld meg vele, és biztos zt is megengedi, hogy elköltözzetek. Aztán majd fizeted a albérletet,a villanyt, a melegvizet, kaját.
2012. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Még 2 évig mondhatja. A barátodat viszont bármikor elküldhetné. Tudod, nem sok szülő engedné meg, hogy egy 16 éves lány együtt éljen valakivel a saját otthonában.
2012. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A többiek már mindent elmondtak amire kíváncsi voltál.

Én csak azt nem értem, hogy tényleg ilyen rossz mostanában a fiataloknak. (18 alatt) Én is veszekedtem anyummal, de egyszer nem jutott eszembe, hogy azért elköltözzek.Amúgy meg, ha azt megengedte,hogy a barátod ott lakjon akkor szerintem egy teljesen normális nő.

2012. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!