Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről tudtok anyóssal beszélge...

Miről tudtok anyóssal beszélgetni? Szoktatok egy vele beszélgetni? Vagy csak a kötelező körök miatt beszélgetek vele?

Figyelt kérdés

Az enyém 10 év alatt nem kérdezte meg,hogy mi van velem. Dolgozok ,mit csinálok ??:Ha náluk vagyunk ami hála a jó égnek elég ritka mert 230 km laknak. A téma mindig az ő testvérei, a faluban kivel mi történt ,persze nekem fogalmam sincs ,hogy ki kicsoda . Ja és paposom 2 kedvenc témája a katonaság,és a TSZ. Egész hétvégén ezt hallgatom ,ha nekem lenne,valami hozzá szolásom ,a mondat közepén bele szólnak és nem hagyják végig mondani..

Ezeken a hétvégéken csak ülök ,és nem értem saját magam,hogy miért nem teszem helyre őket. Mire oda jutnék,na akkor most . Eszembe jut ,hogy a férjemet bántanám meg..


2012. jan. 8. 22:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
amikor elmész hozzájuk kezd te a beszélgetést teljesen olyan témáról ami téged érdekel,ha meg várod hogy mindég ő kezdeményeze a beszélgetést persze hogy olyanról fog beszélni ami őtet érdekli,sok sikert
2012. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!