Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki bejön nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki bejön nekem és táncoltunk is együtt egyszer egy kötelező táncpróbán, és akkor nagyon megkedveltem. Nemrég elkezdtem vele beszélgetni msnen. Mindig jókat beszélgettünk. Elhívjam moziba vagy valahova közös programra?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok,egy évfolyamra vele,mikor találkozunk a gimibe mindig beszélgetünk és Ő kezdeményezte a "puszis"köszönést. =D Egy beszélgetésünk során szóba jött a telefonszámunk és mondta hogy találjam ki az övét.Ez sikeres volt és mind2önknek megvan a számunk. Eddig tiszta és szép,csak van egy barátja lassan egy éve. Nem szeretnék tolakodni,mert eltudom képzelni milyen rossz lehet ha ezt csinálnák velem. Mit lenne jó tenni?Várni,és fenntartani a kapcsolatot és még többet beszélgetni? Köszi előre is a válaszokat! 15F
2009. márc. 16. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez 15 évesen még sajnos igy megy. emlekszek, amikor en voltam 15, én is egyik pasitol rohantam a masikig. nem kell félreérteni, nem k.rvalkodasra gondoltam, hanem ilyen "artatlan" kis flörtökre. sztem maradjatok baratok, aztan majd a lany eldönti h mit akar. amugy megkérdezhetnéd tőle h "es h van a baratod?". ha azt mondja h "hat, most nem vagyunk tul joban", v. hasonlo, akkor esetleg kérdezz rá h mi a baj, stb. de tolakodni semmiképpen. csak szépen, türelem. :)
2009. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán világos,h ö milyen viszonyba van veled és miylenbe a barátjával.mert ha öt szereti akkro nicns mit tenni,te cska barát maradsz,viszont ha nem az igazi a kapcsijuk akkor sztem hajrá
2009. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi komikat :)
2009. márc. 17. 15:21
 4/4 Kedves_ válasza:
És azóta mi történt? Hisz már eltelt....7év :D
2016. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!