Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más komoly kapcsolatban élőt...

Más komoly kapcsolatban élőt is megviselne ez a kijelentés?

Figyelt kérdés

Párommal több, mint 5 éve együtt vagyunk. Megtudtam, hogy előttem egy házas, nálam egy tízessel idősebb nővel is volt kapcsolata. Ezt a nőt ismerem, elég jóban vagyok vele.

A probléma a szexben van. Sajnos én nem élvezem túlságosan, mind1 ezen túlléptünk már pár éve. De a párom kijelentette a következőt mikor erről a nőről mesélt:

"Hát bizony nála, akárcsak az összes többi nőmnél nem volt gond az élvezés. Sőt.. neked az ellentéted volt"


Én ezt késforgatásnak éreztem a szívemben. Vagy csak túlreagálom? Olyan rosszul esett. Nem tudok mit csinálni sajnos. Vagy igen?

26N


2012. jan. 9. 12:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
48%
Elhiszem, hogy rosszul esett, pedig a párod csak tényeket mondott, nem is bunkón, csak a száraz tényeket közölte. Erre igazából nem tudsz mit lépni, mert így igaz. A gond ott lehet, hogy ez a szex dolog, (nem élvezed túlságosan) ez valahol zavar téged, nem tudtál ezen a dolgon túl jutni. Az is zavarhat, hogy egy férfinak azért öröm az, hogy ha látja, hogy a partnere kívánja őt, szeret vele lenni, egy egyfajta visszaigazolás arról, hogy jó férfi. Ez bánthat téged. Történt esetleg valami veled, ami miatt így alakult?
2012. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
73%
Szexuálpszichológus, a kapcsolatotok érdekében...
2012. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 komasa ***** válasza:
62%

Hát bizony lehetett volna tapintatosabb is a párod, és ezt a tényt nem osztja meg veled, és akkor nem lenne most rossz érzés benned.

Ja és az eredeti kérdésre válaszolva: igen mást is megviselne.

Fel a fejjel!

2012. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a baj. Sajnos sose ment. néha utána szokott segíteni nekem, de ezt is már csak kérésre:(

Csak annyira rosszul esett ez, tuti látta is rajtam. De hát majd az idő segít talán. Sok embernek erre megy rá a kapcsolata. Remélem mi nem járunk így.

2012. jan. 9. 12:45
 5/41 anonim ***** válasza:
26%

Igazat mondott, és nem is bunkón.

Azt írod, hogy neked ez rossz, és olyan, mint a késforgatás a szívedben.

Abba nem gondoltál még bele, hogy milyen érzés lehet az egy férfinak, hogy a szeretett barátnője nem élvezi vele a szexet? Én megbolondulnék, hogy nem tudom kielégíteni.

Lehet, hogy ő fizikálisan élvezi, tehát orgazmusa van, de lélekben ő sem élvezi, hidd el.


Én őt jobban sajnálom.

2012. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%

Szia nekem sem megy sajnos szex közben, csak ha közben magamnak is csinálom. De ennyit erről a dologról.

Nincsen baj veled, nagyon sok ilyen nővel találkoztam már, ő biztos kifogta a szerencsésebbeket. Nekem is nagyon rosszul esett volna. Legalább utána bocsánatot kért?

2012. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
nem kért bocsánatot sajnos:(
2012. jan. 9. 12:55
 8/41 anonim ***** válasza:
77%

Csináld közben magadnak és jobb lesz!! Vagy próbáltad már?

Igen biztos kicsit őt is megviseli hogy neked nem megy de ha ennyire bántaná akkor utána szó nélkül segítene neked.

2012. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
82%

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad


Tehát a nő a bűnös, mert nincsen orgazmusa. Aha. Egyes. Leülhet.


Párod kissé tuskó módon közölte ezt veled, gondolom így akarta visszaadni a frusztrációt-hogy nem tud kielégíteni.

Ezzel az erővel Te is közölhetted volna vele, hogy valamit nem csinál jól.

2012. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 bánomisén ***** válasza:
96%

A párod elég felületesen kezeli a szex kérdését, mintha a nőknek automatikusan kellene többszörös orgazmust produkálni. Nem kell. Sőt, nem is képes rá mindenki. Viszont a férfi tud azért tenni nagyon sokat, hogy a nőnek is élvezetes legyen a szex. Ha neki ez fontos, akkor tegyen meg érted is mindent ezen a téren. Lehetetlen nincs, csak tehetetlen.

Bizonyára kényelmesebb olyan partnerrel, amilyen ez a régi is volt neki, akire csak ránéz és már ott is az orgazmus, ezt nem vitatható.

Ha viszont azt várja el tőled - ez is micsoda elvárás! -, hogy te is élvezd a szexet vele, akkor dobja be magát, mert ez 80 %-ban igenis rajta múlik. A hozzáállása meg igencsak tükrözi, hogy sok köze nincs a szexhez, maximum a saját szexualitásához, az meg, ha partnere is van, kevés.

Nemtörődöm, önző, közömbös partner lehet az ágyban a párod, nem irigyellek. És nem értelek, hogy ebbe miért nyugszol bele?

2012. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!