Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velünk? Komoly kapcsol...

Mi lesz velünk? Komoly kapcsolat, egészségügyi problémák.

Figyelt kérdés

Párom 50 éves, én jóval fiatalabb. Sajnos mostanában sokat betegeskedik...dereka rossz, mindene. Nagyon sajnálom, járunk orvoshoz, ahol tudok segítek neki.

Csak attól tartok, hogy emiatt fogunk szétmenni. A házasélet emiatt 0. Én már megőrülök érte annyira kívánom, de sajnos elutasít (jogosan)

Volt már más is így? Mi van ha már sose gyógyul meg teljesen? Fizikai munkát végez, emiatt rossz az egészsége.

Hiányzik a szerelmem:(

30n


2011. dec. 7. 01:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Hát, lassan már szerintem bele kell nyugodnod, hogy nem nagyon fogtok házaséletet élni. Örülhetsz neki, hogy még nem lett impotens a párod, ha már 50 éves. De 60 évesen már pl kb ki is fújt nagyjából ezen a téren végleg. Vagy lehet, már most. Szóval így 30 évesen nem nagy szerencse 50 éves pasi felesége lenni... Jah... hát ha gyereket akarsz, akkor most vagy soha, mert aztán már nem lesz hogyan megcsinálni....
2011. dec. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudja a fene. Én 53 vagyok, a férjem 59, hetente legalább kétszer jót szexelünk, de néha többször is - helyzettől függ.

Kérdező, szerintem te itt és most vársz megerősítést abban a kérdésben, amit te, magadban már eldöntöttél: el akarod hagyni a párodat, de legalábbis megcsalni. Tőlünk csak megerősítést vársz, így van?

2011. dec. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell apád korabeli pasikkal összejönni?
2011. dec. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

20 év tényleg durva,50 évesen már általában tényleg kezdődnek az eü. problémák.

nem kívánja a szexet? egy szexológus,szexuálpszichológus vagy épp nőgyógyász,vagy hasonló szakember lehet segíthet...a fizikai munkát meg próbálja meg lecserélni valami szellemire...könkreteszi magát...lehet,hogy jobban jár,ha mondjuk ujságot árul egy bódéban,vagy ilyesmi...ez se szellemi meló,nem kell hozzá tudni,tanulni semmit,csak megbízhatónak kell lenni és el kell számolni a pénzzel,amit most csinál,azt hagyja abba.Ha az ujságos dolog nem megy(csak 1 ötlet volt),akkor keressen más hasonló melót,amihez képzettség nem kell,de mégse kell szenet lapátolni hozzá(portás,recepciós,ruhatáros így télen stb.)...az egyetemen,ahol egykoron tanultam,manapság csak időseket alkalmaznak erre,fiatal szóba se jöhet.

2011. dec. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Te nem szereted a párod. Ha szeretnéd,akkor együtt éreznél vele,és nem a szexen járna az eszed.

Akit szeretünk ,azt akkor is szeretjük,ha beteg,és tudunk uralkodni a nemi vágyainkon.

Keress magadnak olyan férfit,aki kielégíti a vágyaidat.

2011. dec. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

Van olyan helyzet,hogy én vagyok nagyon fáradt,de az asszony kívánós,ilyenkor én egy szexbábú vagyok,ha érted mire gondolok,passzívan szexelek,de mégis megkapja ami kell. Tehát nem értem,hogy a párod még ha fáradt is meg fáj a dereka,miért nem tud hanyattdőlni,Te meg rászabadulsz és gyí paci !!! Szerintem tt már a broki sem működik... Fiatal vagy még,lépj le ,találj magadnak hasonló korú pár és pótolt be a sok hiányzó orgazmust és szexelj amíg tudsz !!!!!!! Minden jót !

35/F

2011. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Én nem gondolom, hogy "jogosan" utasít el, amint írod. Nyilván nem vársz tőle most akrobatikát, de azért vannak más megoldások is, ahol alig kéne megmozdulnia. Ha jelenleg potenciaproblémái vannak, ahelyett is lehetne más módszert találni átmenetileg, és ha hiányozna is a "rendes" szex, azért nem lenne nulla a házasélet.


Kevés infót írtál, én ez alapján furcsállom, hogy ennyire nem veszi figyelembe a teljesen jogos igényeidet.

Beszéltél vele erről nagyon egyértelműen, akár azt világossá téve, hogy ha ez így marad, akkor te lépni fogsz?

2011. dec. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

20 év korkülönbség,mit vártál?

Te még 20 év múlva is kivánni fgod a szexet,ő meg örül ha él,és bittal jár...

Arról nem is beszélve,hogy gyerek? Tőle?


Jól meggondoltad ezt?

Mert 20 évesen még szexi a 40es pasi,de nem gondoltál te ebbe bele...

2011. dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Az az igazság, hogy igaza van annak, aki azt írja, hogy ez bizony a korkülönbség negatívuma, ami most kijött nálatok. Persze tudom, ezzel nem tudsz így már mit kezdeni. Ha jogosan utasít el, mert annyira gyenge fizikálisan, akkor két választásod van, vagy túlélni ezt és ápolni vagy keresni egy más párt. Ez utóbbi esetben tényleg igaz, hogy nem szereted eléggé, mert ugye azt fogadjuk, hogy jóban-rosszban. Én elhiszem, hogy nagyon rossz ez így, de sajnos ha betegség áll a háttérben, akkor egyáltalán nem biztos, hogy ez javulni is fog. Azt kell eldöntened magadban, hogy eléggé szereted-e a párod, hogy így is mellette maradj vagy lelépsz. Mindenképp őszinte beszélgetés szükséges, mielőtt meghozod a döntésed.
2011. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha fontos lennél neki, akkor minimum kinyalna téged, ha másra nem is képes jelenleg.
2011. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!