Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltettem egy kérdést itt a...

Feltettem egy kérdést itt a gyk-n. Mit tegyek? Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
Feltettem egy egyszerű - még véletlenül sem kompromittáló, obszcén vagy sértő, vagy stb- kérdést, de a vőlegényem nem áll miatta szóba velem. Gondolkozási időt kért... Nem hiszem, hogy hibáztam volna. Mit tehetnék?
2012. jan. 9. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Melyik kérdés volt az? Lássuk csak!
2012. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát én ennyiből sajnos nem tudom leszűrni, hogy itt most hibás vagy e vagy sem. Tehát esetleg nem "beszéltél" ki olyan dolgot a vőlegényed háta mögött, ami még egy anonym oldalon is sértő lenne? Egyáltalán mivel kapcsolatos az ügy? Van oka megsértődnie vagy esetleg egészen másról van szó?
2012. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
2012. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem ki őt, nem tenném, inkább "magunkat". Egy érzelmekkel kapcsolatos, érzelmi jellegű (nem szexualitással kapcsoltos )párkapcsolati kérdést tettem fel, csak mert elbizonytalanodtam az érzéseiben.
2012. jan. 9. 22:54
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsémre nem ezt :)
2012. jan. 9. 22:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Es esetleg belinkelned nekunk?
2012. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2012. jan. 9. 23:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre semmi sértőt a kérdésben. Nem tudom, talán félreértette és azt hiszi, hogy ezt negatívumként kérdezted vagy ilyesmi. De így kívülállóként a kérdésben semmi sértő nem lelhető fel, sőt eszembe se jutna, hogy valaki ezen megsértődik!
2012. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Olvasd vissza magad! Azert neked se esne jol ha ezt a parodtol hallanad:

A kérdező kommentje:


igen, ez a baj, velünk nőkkel..imádunk gondoskodni, mindenben kiszolgálni őket, csábítani, sexynek lenni, tetszeni nekik, elnézni mindent, de valljuk be:beleununk és elegünk lesz..mire észbekapunk, hogy sok ez, addigra ők belekényelmesedtek ebbe és elvárják tőlünk(hiába mondják, h nem)


A kérdező kommentje:


mindenkinek ment a zöld kéz :) én 23/N, Ő 25F. RÉGEN MÁR VOLTUNK EGYÜTT 3, 5 ÉVIG, SZÓVAL NEM VOLT ISMERETLEN..3 hét múlva összeköltöztünk.nálunk az első 4-5 hónap ,,rémálom,, volt, viták, veszekedések..nálunk is az otthonról hozott szokások és életbeni különbségek miatt..mostmár összecsiszolódtunk, de nagyon nehéz volt

2012. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát, én sem látok semmi negatívumot ebben. Ez természetes, hogy változik valami, hiszen együtt éltek, ott vagytok egymásnak akármikor. Szerintem ez egy pozitív változás.
2012. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!