Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltettem egy kérdést itt a...

Feltettem egy kérdést itt a gyk-n. Mit tegyek? Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
Feltettem egy egyszerű - még véletlenül sem kompromittáló, obszcén vagy sértő, vagy stb- kérdést, de a vőlegényem nem áll miatta szóba velem. Gondolkozási időt kért... Nem hiszem, hogy hibáztam volna. Mit tehetnék?
2012. jan. 9. 22:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"igen, ez a baj, velünk nőkkel..imádunk gondoskodni, mindenben kiszolgálni őket, csábítani, sexynek lenni, tetszeni nekik, elnézni mindent,"


Nem, kérdező...egy igazi nő nem kényezteti el a pasit, nem lesz egy papucs. Nem csinál hülyét magából!

Szerintem a pasidat nagyon elkezelted, és azért viselkedik úgy veled, mint egy lábtörlővel!

Tanulj meg határozott nő lenni, aki tudja mit csinál, és ne hagyd magadat neki! Tudj sok mindenre nemet mondani, most hogy besértődött a semmin, szard le, és röhögj rajta!

Ne fuss utána, ne beszélj vele! Egyszóval ne legyél szolga lábtörlő papucs!

Sok sikert a "valódi nőiség" felé!

2012. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz a kérdés.
2012. jan. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy kérdés. Attól függetlenül, hogy az előző kérdésed bántó volt e vagy sem, minek írsz ki még egy kérdést a pároddal kapcsolatban mikor az előző miatt is besérült?
2012. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
OMG
2012. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Erről magára ismert? Szerintem még legalább 100 másik férfi is :D Üvölt veled? Te meg a lábtörlője vagy? Nem biztos,hogy sajnálni kell.
2012. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem hibáztál, a pasid jobb lenne ha magába nézne kicsit...
2012. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!